>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Leyton Orient - AFC Fylde, over 1.5 goli w pierwszej połowie, @1.90, 1:0 w 20 minucie, stawka: 3j

edit
✅
Bank: 9.7j
2:0 w 24 minucie
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mkl 129,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ci sedziowie to sie chyba tak do varu przyzwyczaili ze bez niego sobie poradzic widze nie umieja (gol Szwajcarii)
 
adik1992 408K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ostatni gem przegrany przez Hsieh z 40:0 tylko podkreslil patologie ktora zagrala od 4:0 w trzecim. Kontaveit wygrywala punkty jednym uderzeniem. Brawa dla estonki za walke ale Hsieh sama winna ze pozwolila wrocic do meczu Kontaweit.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Nie wiem czy mi sie wydaje ale w meczu Norwegia Szwecja 1:0 dla Norwegow 0:5 w korkach dla Szwedow. Druga Polowa przed nami a kurs na O 8.5 korkow Szwecji to az 2.70. Czy Szwecja nie da rady 4 korkow ustrzelic przegrywajac w drugiej polowie ? No chyba powinna dac rade
 
5567 719

5567

Użytkownik
Za postawę w 1 pol. kibice powinni Duńczykom urządzić miłe powitanie w kraju. Dawno czegoś takiego nie widzialem.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dziś o 20.00 mecz towarzyski Maroko - Argentyna
Moje propozycje: under 2.5 1.64 lvbet, Maroko 1X 1.59 fortuna
Fatalna forma Argentyny, według mnie Scaloni nie nadaje się na trenera, Messi po porażce z Wenezuelą już wrócił do Barcelony. Jedynie przebłysk Dybali może dziś popsuć podane typy ale Maroko jest solidne w defensywie i ma większą motywację bo gra u siebie w Tanger.[/quote]
Maroko Argentyna 0:1
1x ⛔
Under ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom