>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Jilin 5.00 ⛔
Jiangsu 3.25 ⛔
Jak chcą awansować do play-off to muszą wygrać
Obie ekipy potrzebowały zwycięstwa by zapewnić se play-off bo naciskał ich Zhejang. Obie przegrały bo i Zhejang przegrał po kursie 8. Wszystko musiało być ustawione wcześniej stąd takie wysokie kursy były.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Beijing pod koniec w słupek, a później sędzia nie uznał prawidłowo zdobytego gola. Te mecze są nawet dość szybkie i goli powinno być kilka ale jest 0:0.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Panowie zwijam się z typow na żywo definitywnie, jak coś moje typy pre będę wrzucał w mój temat bo go reaktywuję prawdopodobnie.
pzdr, zieloności...
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ta liga mistrzów AFC to jest jakiś melodramat obyczajowo-miłosny, 0 betów, straciłem czas na oglądanie tego badziewia i nigdy go nie odzyskam :tohand:
W następnej kolejce za to bankowo overy popadają i potentaci swoje wygrają. Pierwsze 2 kolejki to zazwyczaj cyrki są. Pan Li nie rzuca słów na wiatr ????
Ps
Sam dałem na 1 Pekinczykow, ale sportowo i symbolicznie... Wcześniej Kawasaki swoje wbiło i w Ulsan padł gol. Coś tam można było na live wycisnąć z tej kolejki AFC.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Staty nie zawsze graja.W pucharach różne cuda się dzieja ???? Powodzenia.Ja juz dziś pausito.Halle z Cottbus mam w grze na X2 i poczekam ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ręczna 19:15
Zagrzeb - Presov 2 @1.90 fortuna
Kursy ciągle spadają z 4.75 już na 1.90 w fortunie, jeszcze ok 2h temu można było łapać za 2.45 nie zagłębiałem się z jakich powodów tak leci, może ktoś skorzysta.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Staty nie zawsze graja.W pucharach różne cuda się dzieja ???? Powodzenia.Ja juz dziś pausito.Halle z Cottbus mam w grze na X2 i poczekam ???? ????
Witam ???? Cuda sie dzieja wszędzie.Ostatnimi czasy mniej pogrywam Topowe ligi i public bety.Wynalazkow trzeba nieraz troszkę pokopać ???? ???? Pozdrowionka Mr.Qowalsky
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom