>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Mrdarkside niestety nie bylo mi dane odpisac ci na twojego posta z poprzedniego tematu. wszak moja riposta zabila by wypisywanie dalszych glupot w twoim wykonaniu. czasami internet sie wypiernicza w najbardziej malo oczekiwanym momencie,
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Fajny kurs na Buzarnescu , raz już grały w tym roku i gładka wygrana Rumunki
gavrilova musi w koncu odpalic, o talencie nie ma co pisa, ona jak ma tajming moze ograc wszystkie baby z czolowki bez mocengo srwisu jak go nie ma to jest slabo, a odpalic moze w kazdej chwili no bet w tym meczu
buki dawaly 1,24 na halep ze strycova to moge napisac z czystym sumieniem ze byla to lokata, strycova tylko debel jej pozostal na dobra sprawe, i 2-0 rumunki po 1.5 to juz jest ok ale ale kursy pewnie polecialy
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Pegula kolejna po Rose Collins zrobi zamieszanie w czolowce. Ostapenko przed meczem po 2.4
byl break 1.8 ciachac to
voegle tez nie wygra ze stephens a kurs gruby
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
ja pierdyka jakie ako dziś z dupy zagrałem, stawka nie duża, ale kasa fajna wpadła, taki składak to grałem za czasów jak miałem 18 lat ???? , ja się jebie jakieś single live , a tu analiza i takie ako siada, jebło by sie za tysiaka i z głowy, ja to analizowałem, przełamania, forma, etc.
wszystko wlazło ja yebie, jestem w szoku bo własnie z treningu wróciłem

uuups Cork 3-4, więc różnie może byc ????
Chaves DNB @3.60
goscie w osłabieniu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom