>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Unikam jak ognia grania na Muguruzę bo jest jednowymiarowa ale myślałem że Niculescu która wiadomo jak gra zmiecie lekko w 2 setach... A tu tragedia straszna
 
5567 719

5567

Użytkownik
Żałosne jest to zachowanie Ronaldo. Te gesty po tym, gdy bramkarz obroni jego strzał haha... No tak, powinien sie polozyc przed nim... Przed wielkim panem Ronaldo..
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Żałosne jest to zachowanie Ronaldo. Te gesty po tym, gdy bramkarz obroni jego strzał haha... No tak, powinien sie polozyc przed nim... Przed wielkim panem Ronaldo..
Ma takie zagrywki, bo to on d...e ratuje zespołom, trenerom, reprezentacji, nie, że pochwalam ???? ale taki ten koleś jest, po prostu...
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ma takie zagrywki, bo to on d...e ratuje zespołom, trenerom, reprezentacji, nie, że pochwalam ???? ale taki ten koleś jest, po prostu...
ale wiesz... normalna akcja, bramkarz sparowal na rzut rozny, a ten sie odwraca do kibicow prawie z placzem i macha rekami, jakby co najmniej z linii obronca wybil pilke czy cos w tym stylu... A tu normalna akcja, a robi z siebie kur... jakiegos no... ciezko nazwac nawet.
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Także myślę, że czerwona w meczu Albania - Turcja śmiało do gry. Obecnie w totolotku śmiga po 3,15. Ostatnie 15 minut prawie tylko się kopali, przy niekorzystnym wyniku Albania będzie coraz bardziej się frustrować. Turcy też głowy gorące, bet warty uwagi.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Zafajdany buk. Dziś jak gram delikatniej to wygrywają od razu. Jak gram grubiej ostatnio to sraczka i wymecza lub plecak
Czyli jutro wypada dzień lajtowy
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
ale wiesz... normalna akcja, bramkarz sparowal na rzut rozny, a ten sie odwraca do kibicow prawie z placzem i macha rekami, jakby co najmniej z linii obronca wybil pilke czy cos w tym stylu... A tu normalna akcja, a robi z siebie kur... jakiegos no... ciezko nazwac nawet.
Choroba ???? chorej, ale jednak gwiazdy? ????
 
mkl 135,8K

mkl

Znawca - Formuła 1
Także myślę, że czerwona w meczu Albania - Turcja śmiało do gry. Obecnie w totolotku śmiga po 3,15. Ostatnie 15 minut prawie tylko się kopali, przy niekorzystnym wyniku Albania będzie coraz bardziej się frustrować. Turcy też głowy gorące, bet warty uwagi.
Też się zgadzam i zapałem kurs 4,35 na fortunie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom