>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Lol mieliscie kiedys taka sytuacje , że zablkowali wam dostep do konta na Betsafe ? 10 minut przed startem meczu , o ktorym napisalem normalnie wbilem na konto ,mialem wplacone pieniadze jeszcze wczoraj , zaczal sie mecz , zaczalem obstawiac podane typy i przy handicapie nie chcialo mi przyjac . Odswiezylem strone i nagle patrze &quot;
Dostęp zablokowany
Produkt ten został zablokowany na wniosek Obsługi Klienta.
Prosimy o kontakt z Obsługą Klienta, aby uzyskać więcej informacji.&quot;
Co jest kurde ....?? Wkurze sie na maxa bo pisze do nich na czacie oczywiscie polski czat jak zwykle problem zeby sie dostac bo niedostepny chociaz jest napisane , ze od 11 ale pisze na angielskim i : Anna: Łukasz, I cannot see why you are having this issues. Please let me forward your request so we will be able to help you.
Heh no zenada w ch.. ale jestem wsciekly .
 
K 0

kropson1988

Gość
A co do samego spotkania to nie wiem poki co sie dzieje czy idzie jakis walek czy co ale nie idzie po mojej mysli rowniez. Pierwszy set w pape , w drugim teraz 5:3 w pape , a GS graja bez swojej liderki wiec nie czaje bazy . Spodziewalem sie gladkiego zwyciestwa Expresek no ale sam juz nie rozumiem tego . Ale ok nie koniec tego dziadostwa wiec w dalszym ciagu mam nadzieje , na pozytywne zakonczenie i w sprawie konta i podanych typow (oczywiscie procz pierwszego seta ) .
 
K 0

kropson1988

Gość
No to ladny walek w Korei widze bedzie . Buki ladnie podpuscili z kursem , a tu GS na luzaku prowadzi 2:0 juz i wszystko wskazuje na to , że wezma to 3:0 . Ktos sie moze wypowiedziec na temat sytaucji z kontem ?
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Ostatnie mecze zacięte w 5 setach, może by zagrać na 3 set
Ten Caltex teraz na 5 bloków pod rząd wpada i dwie piłki bezwładnie spadające nikt do nich nie nie startuje ????
 
K 0

kropson1988

Gość
Ciekawe czy szykuje sie kolejne 3:2 ? Cudowne ozywienie gospodyn i jest 1:2 . Szkoda , że ta akcja z Betsafe u mnie i nie mam pojecia co sie dzieje czemu mi nalozyli blokade na konto bo z checia bym dolozyl na wygrana gospodyn w tym przypadku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom