>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Warto jednak najpierw włączyć transmisję i dopiero ewentualnie stawiać, a nie odwrotnie. Gościom tak zależało na zwycięstwie jak mi na spaniu... FT 1:0 w 97 minucie gol.
Do poduszki sobie zagram jeszcze ostatni mecz na live...
Leon - Veracruz Leon over 3,5 bramki @2,4⛔
W przerwie jest 2:0
I po przerwie nic nie chciało wpaść :headbang:
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
To Erebuni to widzę tylko dwóch gości na ławce ma z czego jeden nawet nie wszedł jeszcze to oni w 6 to grają ???? Żeby ich nie zaorali w czwartej kwarcie.

 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Kingston City - South Melbourne, Both team to score, @2.00, 1:0 w 72 minucie, stawka x2
Kingston w 10 od 61 minuty

edit
⛔x2
Słupki, poprzeczki a goli brak :headbang::headbang::headbang:
 
K 0

kropson1988

Gość
Przed chwila sie obudzilem , wczoraj ogladalem final Panow w Indian no i niestety po pierwszym secie mnie zmogło ale widzialem , ze Fedex prawie izi wzial pierwszego i mysle sobie no to pewnie tak jak myslalem szybkie 2:0 i kolejny tytul , a tu prosze i u pan i u panow zaskoczenie jak dla mnie . JAk to wygladalo od drugiego seta u Thiema i Fedexa ? Thiem zaczal lepiej grac czy Fedex slabo ? Ciekawe jaki kurs byl na Thiema po pierwszym secie bo ogolnie pre bodajze @4 widzialem .
 
L 237

lookash

Użytkownik
Przed chwila sie obudzilem , wczoraj ogladalem final Panow w Indian no i niestety po pierwszym secie mnie zmogło ale widzialem , ze Fedex prawie izi wzial pierwszego i mysle sobie no to pewnie tak jak myslalem szybkie 2:0 i kolejny tytul , a tu prosze i u pan i u panow zaskoczenie jak dla mnie . JAk to wygladalo od drugiego seta u Thiema i Fedexa ? Thiem zaczal lepiej grac czy Fedex slabo ? Ciekawe jaki kurs byl na Thiema po pierwszym secie bo ogolnie pre bodajze @4 widzialem .
8 po 1secie i 11 przy bp widzialem
Jakby to powiedzial niejaki mrbridge, Federer ladnie sie obłowił na tym meczu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom