>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Mam nową taktyke, już na powaznie, odpuszczam live w tygodniu w dniu, moge coś pograć wieczorem ewentualnie ale ogranicze, ale w dzien nie gram bo za duzy stres a pozatym odbija sie to na efektywnosci mojej pracy, a penga jest dobra, a szkoda, zeby to zaprzepascic jak mnie rekruter przez linkedin zwerbował do zajebistej firmy, a kilka dni temu dostałem nową umowe od pracodawcy. Takie tam wywody przy piwku piątkowym i soplicy 200 ml ????
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
ale Lorenzo wybronila sp uderzeniem po linii )
Mam nową taktyke, już na powaznie, odpuszczam live w tygodniu w dniu, moge coś pograć wieczorem ewentualnie ale ogranicze, ale w dzien nie gram bo za duzy stres a pozatym odbija sie to na efektywnosci mojej pracy, a penga jest dobra, a szkoda, zeby to zaprzepascic jak mnie rekruter przez linkedin zwerbował do zajebistej firmy, a kilka dni temu dostałem nową umowe od pracodawcy. Takie tam wywody przy piwku piątkowym i soplicy 200 ml ????
to kto teraz bedzie handlowal zderzokami?
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
zderzoki to przykrywka, pranie brudnych &quot;piniendzy&quot; ;)
skład przemeblowany, jedziemy tam, treneiro wyciągnał wnioski:
Z Miedzią zaczniemy w składzie: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Rocha - Cafu, Martins - Medeiros, Szymański, Nagy - Carlitos. Na rezerwie: Cierzniak, Hlousek, Antolić, Kucharczyk, Agra, Hamalainen, Kulenović.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Niezłe jaja Orlik w ciągu 3 minut zapakował 3 bramki a kurs na nich w pewnym momencie to było 15 :O
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Fortuna daje w ten weekend bonus 50+50 trzeba zagrać ako z 3 spotkań w tym 1 z polskiej 1 ligi, bez warunku kursu minimalnego. Nie obserwuję od dłuższego czasu polskiej 1 ligi, co w miarę pewnego można zagrać z naszej I ligi w ten weekend żeby nie zepsuć kuponu ?
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Calgiari - Inter ako 1.50
Calgiari under 2,5 gola
Inter under 4,5 gola
Inter over 3,5 roga
Calgiari over 1,5 roga
Caliagrai over 0,5 zoltej
mecz over 1,5 zołtej
Inter under 4,5 zoltej
 
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Fortuna daje w ten weekend bonus 50+50 trzeba zagrać ako z 3 spotkań w tym 1 z polskiej 1 ligi, bez warunku kursu minimalnego. Nie obserwuję od dłuższego czasu polskiej 1 ligi, co w miarę pewnego można zagrać z naszej I ligi w ten weekend żeby nie zepsuć kuponu ?
Tychy
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Reus poprowadz
Borussia Dortmund: Bürki – Hakimi, Akanji, Zagadou, Diallo – Delaney, Witsel – Sancho, Reus, Larsen – Götze
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Panowie ponawiam pytanie, znacie jakas lepsza strone internetowa z telewizja niz wizja.tv, przede wszystkim do ogladania sportu?? :blush:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom