>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
BRUGGE - SALZBURG
POWYŻEJ 2.5 BRAMEK Z KURSEM @2.05
SERIOOOOO? CO JEST Z TYM MECZEM, ŻE TAKIE BRAMKOSTRZELNE DRUŻYNY I AŻ TAKI KURS NA TAKIE ZDARZENIE???
TAK SAMO Z MECZEM LAZIO - SEVILLA. CO JEST?
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
BRUGGE - SALZBURG
POWYŻEJ 2.5 BRAMEK Z KURSEM @2.05
SERIOOOOO? CO JEST Z TYM MECZEM, ŻE TAKIE BRAMKOSTRZELNE DRUŻYNY I AŻ TAKI KURS NA TAKIE ZDARZENIE???
TAK SAMO Z MECZEM LAZIO - SEVILLA. CO JEST?
W Rzymie overa nie będzie moim zdaniem. To będzie zachowawczy mecz, głównie dla Lazio żeby nie stracić u siebie gola. A Lazio Twoim zdaniem overowy zespół? W ostatnich 5 meczach gra kompletny piach, stwarza bardzo mało sytuacji i strzelili 5 goli w 5 ostatnich meczach! Sevilla to też nie jest zespół overowy. Za Machina długo utrzymują się przy piłce, dużo grają na 40-50 metrze, nie stwarzają aż tak dużo sytuacji.
W Belgii, Brugge też pewnie zagra zachowawczo. Salzburg to jest jedyna z tych 4 ekip - overowa, ale to ich pierwszy mecz w tym roku, więc nie spodziewam się po nich fajerwerków, tym bardziej że Brugge raczej będzie się murowac i grać na 0:0 / 1:0
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
W Rzymie overa nie będzie moim zdaniem. To będzie zachowawczy mecz, głównie dla Lazio żeby nie stracić u siebie gola. A Lazio Twoim zdaniem overowy zespół? W ostatnich 5 meczach gra kompletny piach, stwarza bardzo mało sytuacji i strzelili 5 goli w 5 ostatnich meczach! Sevilla to też nie jest zespół overowy. Za Machina długo utrzymują się przy piłce, dużo grają na 40-50 metrze, nie stwarzają aż tak dużo sytuacji.
W Belgii, Brugge też pewnie zagra zachowawczo. Salzburg to jest jedyna z tych 4 ekip - overowa, ale to ich pierwszy mecz w tym roku, więc nie spodziewam się po nich fajerwerków, tym bardziej że Brugge raczej będzie się murowac i grać na 0:0 / 1:0
Zobaczymy jak będzie, ale ja stawiam w tych meczach na overy ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Zobaczymy jak będzie, ale ja stawiam w tych meczach na overy ????
jasne, każdy ma swoje zdanie, nie wykluczam że wejdzie. Dla mnie może być no bet (a w przypadku Lazio Sevilla nawet przy lepszym kursie byłbym skłonny zagrać under) a dla Ciebie dobry typ.
zieloności życzę ????
Simona Halep ha -6,5 gemów @ 2,38 Unibet
Julia jak na razie nie istnieje
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Pyramids - Smouha, 1 over 1.5 goli, @1.80 stawka x2
Pyramids - Smouha, Both team to score @2.20, stawka x2

edit
@1.80x2✅
@2.20x2⛔
Mogło być lepiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jezeli ktos zainteresowany pakietem polskich kanałów sportowych i nietylko to zapraszam na priv.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
1 mapa 1 połowa TyloO @5.25
Po ct grają przyzwoicie, wynik 0;3. Myślę że nawet takie 8;7 w zasięgu. A kurs wart ryzyka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom