>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Tb u I
A czy Ty nie czujesz masy ironii z mojej strony ? Naprawdę sądzisz, że to wszystko jest tak traktowane przeze mnie 1:1 ? Brak wyczucia i większego dystansu mnie poraża. Nie uważam się też żadnego speca. Czasem mam wyczucie, czasem nie. Obrażanie przychodzi tak łatwo, że ręce czasem opadają.
Ja to widzę tak. Jeśli typ o którym pisałeś &quot; stawiać domy, wyjaśniony&quot;itp.wejdzie to stawiasz plusa i zapominasz. Ale, jak się pomylisz to wtedy tłumaczysz się dystansem i masą ironii. To że polecasz typ w ten sposób, to mnie tylko odpycha. Nie gram typów do których ktoś zachęca w ten sposób, chyba że na odwrót bo czesto tak sie to kończy. Podaje tu typy, ale raz mi się zdarzyło coś polecać.Nie weszło więc przeprosiłem i więcej tego nie zrobiłem. Także osobiscie leje na takie wpisy, ale to może wprowadzać w błąd.
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Ten dziadek Ivo bez serwisu byłby nikim, miałem nadzieję, że jakąkolwiek piłkę umie odbić przy serwisie Granollers&#39;a ale cóż ???? Pseudo tenis, nie da się tego typa oglądać ehh
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
W punkt. To że Ty nic nie stawiasz nie oznacza, że inni nie grają. Ja nie wyczułem ironii i gdybym nie znał twoich wcześniejszych wypowiedzi zastanawiałbym się nad graniem. Nie chcę zepsuć nikomu humoru, ale ranga VIP Forum zwyczajnie wprowadza w błąd.
Ogólnie na tym forum rangi mocno wprowadzają w błąd ????
Zarówno forum VIP jak i znawcy (w wielu przypadkach generujący wielkie minusy)
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Ogólnie na tym forum rangi mocno wprowadzają w błąd ????
Zarówno forum VIP jak i znawcy (w wielu przypadkach generujący wielkie minusy)
A kto to tymi rangami dzieli?? Zrobić ranking pkt i okaze się jak to będzie wyglądało
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HAMMARBY IF HF - AIK 1 1.70
HAMMARBY IF HF - AIK połowa 1 1.90
HAMMARBY IF HF - AIK -1,5 1 2.10
Odemnie ręczna na 19:00
Powodzenia ja grubasa zagrałem w ziemniaku
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dr Ivo jak zwykle wyzywany na forumku po przegranym secie, a tutaj się już recepta pisze dla kolejnego pacjenta ????
btw., Nie wiem po co ta dyskusja z nole wgl, ja tu sporadycznie zaglądam ale wiem, że ten człowiek ma coś z głową, a wy się wdajecie z nim w jakieś dyskusje.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Ja nie mam już rangi &quot;znafdzy&quot; a dalej jestem zajeb**stym typerem. :cool::cool:
PS. Idę po popcorn, ciekawy wieczór się szykuje &lt;3
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Pisać że słownikiem to jakiś melodramat
Na układy nie ma rady
Pieprzyć takie układy.Ilu dobrych typerow odeszlo??Powymyslali jakieś głupie kryteria i kaza ludziom pisać jakies bzdety(analizy) gówno warte.Niech zrobia ranking typerow i wnioski każdy będzie wyciagal sam.Grac gościa albo nie.Prosty wybór
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Wchodzę w dział VIP i dosłownie oprócz kilku może 3 typerów w dłuższym rozrachunku u reszty kawał minusa co poradzisz. Nie piszesz złotych analiz które i tak nie wchodzą itd na telefonie nie chce mi się rozwijać tematu.

Żeby nie było na forum jestem 12 lat aktywny jakieś 6
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
A moim zdaniem Nole to jeden z lepszych tu typerów tylko skorzystać z jego wpisów mogą ci co sami mają pojęcie a nie ci co są zieloni i grają po kimś na pałę.Nie rozumiem kompletnie tej nagonki.Dla mnie to on tu robi świetną robotę.Nikt nie trafia wszystkiego i takie miny jak Vanni co jakiś czas muszą się trafić,to nieuniknione,niepotrzebnie tylko rozlicza spotkania przed końcem.Mecz był pewnie kręcony bo końcówka była mocno podejrzana.
Ja dziś próbuje Copila 2,75 i Copil 2,5 gema 1,90.Jestem fanem jego gry na hali.W zeszłym roku był w finale.Wawrinka w półfinale i przypuszczam,że jest w niezłej formie ale koło takiego kursu na Copilka w hali nie mogę przejść obojętnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom