>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
O widzę nowego ranginjusza ????
Tu akurat większych zastrzeżeń nie ma poza faworyzowaniem świadomym bądź nie ulubionych zawodniczek
A to juz kilka dni jak awansowalem na &quot; wielkiego typera&quot;. Swoja droga nie wiedzialem ile niektorzy maja bolu i jest zawistnych userow. Tak jak pisal Verno. Ktos zobaczy range i juz musi byc nieomylnym. A do wytykania porazek to jest wielkie grono fanow. I nic dziwnego ze jest jak jest tutaj.
Nie chodzi mi konkretnie o Ciebie tylko ogolnie o caloksztalt.
Swoja droga kazdy rejestrujac sie potwierdzal regulamin. A tu co rusz sa pretensje o to czy o tamto. Jak tak zle to mozna samemu zalozyc forum i ustalic wlasne zasady a nie spedzac dnie na &quot;cmentarzu&quot;.
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
To może zamiast &quot;znawca&quot; powinno być &quot;znam się, ale regularnie przegrywam&quot; ????
Moim zdaniem może być cokolwiek bo tak jak pisałem nie ma tu super typerów co trzepią regularnie dobrą kasę, jak ktoś ma trochę oleju w głowie to może skorzystać z jakiegoś wpisu i mało istotne jest czy ma czarny czy pomarańczowy nick.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Swoją drogą mogłaby być jakaś legenda odnośnie rang bo tak naprawdę husarz22 masz rację że mało osób je ogarnia, ciekawe czy ktoś wie że ranga znawcy mało się ma do obstawiania, wystarczy pisać analizy, różne ciekawostki oraz newsy mogące pomóc innym w typowaniu, nie wiem czy coś się zmieniło ale range znawcy pewnie można mieć nie podając nawet 1 typu ????
Poniosło Cie i zostałem uprzedzony postem widzę dalej walczysz po co ci to
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
A to juz kilka dni jak awansowalem na &quot; wielkiego typera&quot;. Swoja droga nie wiedzialem ile niektorzy maja bolu i jest zawistnych userow. Tak jak pisal Verno. Ktos zobaczy range i juz musi byc nieomylnym. A do wytykania porazek to jest wielkie grono fanow. I nic dziwnego ze jest jak jest tutaj.
Nie chodzi mi konkretnie o Ciebie tylko ogolnie o caloksztalt.
Swoja droga kazdy rejestrujac sie potwierdzal regulamin. A tu co rusz sa pretensje o to czy o tamto. Jak tak zle to mozna samemu zalozyc forum i ustalic wlasne zasady a nie spedzac dnie na &quot;cmentarzu&quot;.
Młody jesteś ivwciagniety
Znajdź posta kiedy komuś dokwzywalem za wygrane bądź przegrane
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Ebden wkurzony że wygrał, na ławce dziwne zachowanie. Nie umiał tego sprzedać i teraz go dojadą hehe
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Młody jesteś ivwciagniety
Znajdź posta kiedy komuś dokwzywalem za wygrane bądź przegrane
Przeciez napisalem ze nie chodzi o Ciebie. Ktos kto siedzi w bukmacherce troche ten wie jakie sa zasady dzialan takich forum. I ze kazdy gra za wlasna kase i odpowiedzialnosc. I Ty to rozumiesz takze luz ale ok. 70% userow jak nie wiecej tego nie wie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja nawet nie zamierzam się odnosić do tej całej dyskusji bo mi się słabo robi jak to wszystko czytam.
Nie będę tego robił bo mi się zwyczajnie nie chce, ale jakbym policzył na forum w dziale na żywo ile dałem plusów, a ile minusów w ostatnich miesiącach to byłaby to pewnie ciekawa statystyka. Charakterystyka robaków jest taka, że siedzą schowane zazwyczaj w ziemi. Wychodzą na powierzchnię mało kiedy i jak już wyjdą to nic nie znaczą.

Tsonga WIN
Frosinone - Lazio @ under 3,5 gola
@ AKO 2,00 @ fb
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
A mógłbyś jednak wytłumaczyć mniej kumatemu bo naprawdę nie wiem o co ci chodzi?
@ Może ktoś z was jest kumaty i mi powie?
Za ta hipokryzja Ranga Ci się jednak należy jak psu buda
Priv nie mam zablokowanego dla poklasku
to ja mogę co najwyżej pierdnac
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Za ta hipokryzja Ranga Ci się jednak należy jak psu buda
Priv nie mam zablokowanego dla poklasku
to ja mogę co najwyżej pierdnac
Albo mam za mało IQ albo ty za dużo mefedronu, zakończmy już dyskusję bo do niczego nie prowadzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom