>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ulala Piros to niezły cyrk odsawił w tym 1 secie. Co za gosc.
Juve - Milan @ under 1,5 gola @ 2,00
Ymer @ 1,60 ( pewniak tygodnia ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Zenit ???? walkarski team
Co z dogow na AO ? Krunic , Brengle ? Czy coś innego
Joao Sousa ???? Wciągnie starego Kohlschreibera w długi mecz bo to walczak i w tym upale na głębokiej wodzie zatopi.Jakoś nie mam przekonania do dobrego przygotowania fizycznego Niemca, do tego trapiony kontuzjami a w Wielkim Szlemie, szczególnie w Australii trzeba mieć zdrowie. To juz nie jest od 2-3 sezonów ten sam Kohlschreiber co kiedyś.Ja zagrałem Sousę tam gdzie krecz wypłacają po kursie 2,96.Dwa razy grali na hardzie i dwa razy wygrał Sousa po kursach około 3,50.Niemiec zrewanżował się Portugalczykowi ale w turniejach do których zawsze przygotowuje się najsolidniej czyli na trawie w Halle (Sousa seta urwał) i po świetnym meczu w finale Kitzbuhel na ziemii. Ja uważam,że Niemiec tutaj nie jest takim zdecydowanym faworytem jakby wskazywały kursy a żeby ograć Portugalczyka troszkę zdrowia będzie musiał zostawić na korcie.Czy da radę? Nie byłbym tego taki pewien.Myślałem tez o pograniu pierwszego seta na Karlovica bo on zawsze może go wyserwować.Niby Japoniec w przeszłości sobie radził z jego serwisami ale nie mam do niego zaufania, nie takie numery odwalał a koło kursu w okolicach 4 na takie zdarzenie cięzko przejść obojętnie.

Kto w końcu sędziuje mecz Atletico-Girona bo dwie strony podają różnych arbitrów.Ktoś ogląda i ma sprawdzone info?
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Wolno coś idzie ten VAR w Hiszpanii. Oby ta szybka bramka Atletico nie zabiła kartek, niech się w końcu zacznie koszenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom