>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
holandiahapert 561

holandiahapert

Użytkownik

Viterbese Castrense - Reggina 2.03
1 połowa: ilość goli więcej niż 0.5


Viterbese Castrense - Reggina 2.54
1 połowa: ilość goli więcej niż 0.5/ Dokładka
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Dzisiaj proponuje przyczaić się na kartki w meczu Atletico Madryt z Gironą w Pucharze Króla. Gospodarze nie mogą pozwolić na nic Gironie ponieważ w pierwszym meczu było 1:1. Gości nie zadowala 0:0 więc chcąc czy nie muszą coś próbować strzelać. Spodziewam się sporo rwanych ataków gdzie będą faule taktyczne jak i zwykłe wycinanie. Sędziuje Lahoz, a ten w każdym meczu jaki sędziował w tym sezonie z udziałem Atletico dawał im po 4 kartki na mecz. Jak dla mnie będzie tam żółto w notesie. Szczególnie, że w pierwszym meczu potraktowali się nader delikatnie.
 
P 60

provz

Użytkownik
Panowie, polecam z całego serducha +1.5 mapy dla syman 1.8@uni, chyba ich lekko pojebao XD
lekko dorzuce czysty win syman 3.7, powodzenia
ehhhh, mieli na swojej mapie punkt mapowy sie obsrali .. tak samo jak po pistolach oddali runde antyeco ... szkoda ... ⛔⛔⛔
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dzisiaj proponuje przyczaić się na kartki w meczu Atletico Madryt z Gironą w Pucharze Króla. Gospodarze nie mogą pozwolić na nic Gironie ponieważ w pierwszym meczu było 1:1. Gości nie zadowala 0:0 więc chcąc czy nie muszą coś próbować strzelać. Spodziewam się sporo rwanych ataków gdzie będą faule taktyczne jak i zwykłe wycinanie. Sędziuje Lahoz, a ten w każdym meczu jaki sędziował w tym sezonie z udziałem Atletico dawał im po 4 kartki na mecz. Jak dla mnie będzie tam żółto w notesie. Szczególnie, że w pierwszym meczu potraktowali się nader delikatnie.
Sędziuje teź Pan który kartki lubi wyciagac..
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Odnośnie tych kartek to lepiej uważać. Jak Atletico trafi na 1:0 to najprawdopodobnie ustawią mecz i będą kontrować. Lepiej na żywo.
Bardziej kartki w superpucharze Włoch.
 
C 186

casuals

Użytkownik
Spartak Primorie z +15 pod koniec 1 kwarty na -12 pod koniec drugiej.. Jak ja nienawidzę takiego czegoś. Bił bym ich kijami po głowach
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
W pucharze Turcji też niezłe jaja, czołowa drużyna z Superligi przegrywa u siebie aktualnie 0:2 z drużyną z 3 ligi, skład wprawdzie mocno rezerwowy ale to nie jest usprawiedliwienie.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Siemka , Panowie 1-4 Luty jestem w Londynie chciałbym się wybrać na jakiś mecz mam kilka pytań był ktoś niech się odezwie na priv będę wdzięczny, pozdro Szaaakala !
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Czestochowa u18 kobitki over 39.5 @ 2.80 ⛔

Rozliczam w HT, bo laseczki rzuciły 6 pkt w 2 minuty meczu a później przez kolejne 18 minut dorzuciły... 1 pkt ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom