>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
PS. Dla przykładu chociażby mogę napisać że wiedziałem że we wczorajszym meczu United z Barnley zakończy się X FT po kursie @6.0 i też to grałem
Nie dziwila was ta końcówka i gole dla united w 89 i 95 min??
To pewnie w 80min podbiłeś remis po kursie 50.
@ To już tak w żartach, tak jak mówiłem nie szukam gównoburzy, graj co chcesz wrzucaj co chcesz ale fajnie jakbyś przestał wypisywać o ustawkach.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
PS. Dla przykładu chociażby mogę napisać że wiedziałem że we wczorajszym meczu United z Barnley zakończy się X FT po kursie @6.0 i też to grałem
Nie dziwila was ta końcówka i gole dla united w 89 i 95 min??
Dokładnie!
Ja nawet miałem info, że gole padną w tych minutach, a nawet jak zostaną strzelone!
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
O jeju jeju,, późno już czas spać więc nie mam już teraz czasu ani ochoty nic pisać.
Jedynie tyle że jesteście w błędzie. Nie to nie był dobry dzień Bielefeld tak po prostu. Sa drużyny które ze sobą lamia po parę razy w historii.
Ten typ nie był z giełdy ani pod giełdę. Przestałem to pisać gdybyście nie zauważyli. Nie tylko giełda jest potrzebna żeby przewidzieć który mecz jest podejrzany.
Osobiście to jeszcze do nie tak dawna też byłem osoba przeciw temu wszystkiemu i nie wierzyłem w to co inni mi pisali. Zmieniłem podejście i sport piłka nie jest czysta Jest do przewidzenia potrzeba czasu i podejścia jak to ugryźć.. Ale jeśli ktoś w to nie wierzy to bardzo ciężko będzie mu się przełamać i zmienić zdanie i perspektywe na to wszystko.
Nie będę tutaj już zaśmiecal wątku ale jeśli jesteście zainteresowani chociażby z dziś i wczoraj typami wynikami które spokojnie były do wyczajenia PRE to zapraszam pw lub mail to podeślę screeny albo jakieś kupony moje które sam grałem pod tą wiedze która się sugerowalem
Pozdrawiam

PS. Dla przykładu chociażby mogę napisać że wiedziałem że we wczorajszym meczu United z Barnley zakończy się X FT po kursie @6.0 i też to grałem
Nie dziwila was ta końcówka i gole dla united w 89 i 95 min??
Pozdrawiam
A tak z ciekawosci. skad byla ta pewnosc skoro historia i ostatnia forma MU mowila co innego?
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
nie no gosc ma fixy z premiership, tym wpisem pokazales jakim laikiem jestes jak wiekszosc z tego fanpejdzu na szukamy ustawek na fejsie, wszedzie fixy, wszedzie lamaki, 3 lata temu w styczniu lamak to uklad maja, itp itd
No, ale zyj w podswiadomosci, ze uklady sa i beda... Twoja bajka
Rozumiem wał w niszowej lidze gdzie bida jest i widac to w azji gdzie kursy sa ubite do 1,1 - tam byly i beda cyrki co sezon, ale skoncz juz pisac o tych kombinacjach w wyzszych ligach, skonczyly sie te czasy, sa specjalne organizacje co wylapuja tego typu mecze, nikt nie bedzie sie bawil w jakies spoldzielnie i inne ch**e muje.
No, ale zycze powodzenia i kolejnych ustawianych meczy ????
 
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
Ja przyaatakowalem dzisiaj Chelsea Juve awans Roma awans i Barca -1 ale chyba nie opłacało się bo po kursie @2 jest awans a mało prawdopodobny jest wynik 20 i dogrywka ale zobaczymy ako @7.7
STS
Tragedia z piłki ⛔
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
nie no gosc ma fixy z premiership, tym wpisem pokazales jakim laikiem jestes jak wiekszosc z tego fanpejdzu na szukamy ustawek na fejsie, wszedzie fixy, wszedzie lamaki, 3 lata temu w styczniu lamak to uklad maja, itp itd
No, ale zyj w podswiadomosci, ze uklady sa i beda... Twoja bajka
Rozumiem wał w niszowej lidze gdzie bida jest i widac to w azji gdzie kursy sa ubite do 1,1 - tam byly i beda cyrki co sezon, ale skoncz juz pisac o tych kombinacjach w wyzszych ligach, skonczyly sie te czasy, sa specjalne organizacje co wylapuja tego typu mecze, nikt nie bedzie sie bawil w jakies spoldzielnie i inne ch**e muje.
No, ale zycze powodzenia i kolejnych ustawianych meczy ????
Najlepsze sa grupy na fb ktore GWARANTUJA poprawny dokladny wynik w wielu meczach glownych lig europejskich ;D
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hokej QMJHL
VAL-D&#39;OR - ROUYN-NORANDA HUSKIES 1 tercja over 1,5 1.50
Hokej OHL
FLINT FIREBIRDS - LONDON KNIGHTS 1 tercja over 1,5 1.40
OTTAWA 67&#39;S - KINGSTON FRONTENACS 1 tercja over 1,5 1.50
ako-2.10
grubo można wejść w Londona 1 tercja jak ktoś gra singiel ka
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jeszcze kilka typków na wieczór od 23:30
AVENIDA - AIMORE over 1,5 1.50
EVERTON VINA DEL MAR - COLO COLO over 1,5 1.30
EVERTON VINA DEL MAR - COLO COLO over 2,5 1.80
THE STRONGEST - REAL POTOSI over 2,5 1.30
TUPI - VILLA NOVA MG over 1,5 1.30
CIANORTE PR - MARINGA over 1,5 1.40
LONDRINA - RIO BRANCO PR over 1,5 1.20
LONDRINA - RIO BRANCO PR over 2,5 1.60
FOZ DO IGUAСU - CASCAVEL CR over 1,5 1.40
SERGIPE - DORENSE over 1,5 1.20
SERGIPE - DORENSE over 2,5 1.70
SANTA FE - CUCUTA DEPORTIVO over 1,5 1.40
Takie z piłki coś wynalazłem ,może ktoś coś pobierze do taśmy
avenida 0-0 ⛔
ewerton 3-2 ✅
strongset ✅
tupi 1-1 ✅
cionciore 1-0 ⛔
londrina 2-1 ✅
foz 0-2 ✅
sergipe ✅
santa ✅
2 nie wypałki tylko ,trudno ,ale jest dobrze
Miłego Czwartaczka życzę i weekędziku
Hokej QMJHL
VAL-D&#39;OR - ROUYN-NORANDA HUSKIES 1 tercja over 1,5 1.50
Hokej OHL
FLINT FIREBIRDS - LONDON KNIGHTS 1 tercja over 1,5 1.40
OTTAWA 67&#39;S - KINGSTON FRONTENACS 1 tercja over 1,5 1.50
ako-2.10
grubo można wejść w Londona 1 tercja jak ktoś gra singiel ka
Val 1 tercja 0-0 ⛔
ottawa 1 tercja 2-1 ✅
London 1 tercja 0-1 ⛔
ako ⛔
Nie mogę pojąc co odwalili trudno 1 tercje są zdradliwe ,nieraz walą w uj goli a jak dasz to jest mało
Miłego weekendu życzę
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Eden Hazard sie nie myli z karnych :p
Ja też spróbuję zabłysnąć za klepaka :bandit:
Southampton - CPalace
over 11.5 rogów + over 3.5 goli + over 3.5 kartek @14.50
i kosmoako
over 3 w Southampton
over 12.5 rogów w Tottenhamie
over 11.5 rogów w Bournemouth
over 3.5 rogów Leicester
@55.70 jedziem z tym:drunk:
2x ⛔ :eek:kay:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom