>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Opóźnienie mają obraz ----&gt; kursy około 45 sekund w tym meczu. Mam nadzieję, że wynik się zbliży to w końcówce można coś ugrać
Mam do tego chyba najgorszy live + kursy u innego buka i tam linie od 5 do 8 minuty 2 połowy nawet po 6 pkt poprzestrzelane - teraz wyrównali ale była masakra .
Obraz zawsze jest prawie opóźniony przecież u nich od 10 -...sek
http://www.gojagsports.com/liveStats/v2/basketball/index.dbml?GAME_STAT_ID=3190319&amp;amp;db_oem_id=28100
ja od tego wolniejszego live nie znam - jak na niego trafiam to nawet nie śledze a i tak byli szybsi
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nie no teraz się zorientowałem, że to chyba jednak nie 45 sekund tylko 1,5 minuty hahaha
No nieźle. Oni rzut za 3 pkt zaktualizowali po przerwie xd Szkoda, że trochę zamuliłem, wszedłem do domu i odpaliłem jak już było 8 minut do końca i trochę byłem zdezorientowany. No nic, jak nie ten to inny mecz
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Nie no teraz się zorientowałem, że to chyba jednak nie 45 sekund tylko 1,5 minuty hahaha
No nieźle. Oni rzut za 3 pkt zaktualizowali po przerwie xd
Obraz jest w 90% opóźniony u każdego buka , NBA w UB od 7/8sek - nawet do 20/30 . Uniwerki wszedzie o około 15-nawet 1 minuty .
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
xxxl Ale ja to wiem przecież, tylko piszę o tym konkretnym przypadku gdzie o dziwo jest/było na odwrót. Rusek przez chwilę zamulił o 7 pkt
Czas też im się popieprzył bankowo, bo własnie grają ostatnią minute już chyba ze 3
 
X 357

xxxl

Użytkownik
xxxl Ale ja to wiem przecież, tylko piszę o tym konkretnym przypadku gdzie o dziwo jest/było na odwrót. Rusek przez chwilę zamulił o 7 pkt
Nigdy nie pisałem , że zamula jesli tego nie było - inna sprawa, że oni tez kumaja zwłaszcza po ilości zakładów i zazwyczaj po dużych okazjach wyrównują tempo ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Wątpię, że aż tak jest, przecież wtedy na live z hali ubijane byłyby kokosy, czyż nie?
Domniemam, że chodziło mu o to, iż obraz jest w 90% zamulony, ale LINIE u buka nie, te są na bieżąco.
Jednak w tym meczu o, którym pisaliśmy było na odwrót. Co się raz na dzień zdarzy. ;) pzdr
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Wątpię, że aż tak jest, przecież wtedy na live z hali ubijane byłyby kokosy, czyż nie?
Obraz masz opóźniony w stosunku do zmiany linii oraz wynikow - kiedys dużo meczy było równo obraz do zmian - teraz juz zawsze zmiany szybciej - o to mi chodzi
 
X 357

xxxl

Użytkownik
A myślisz, że na tej zasadzie nie są ubijane? Nie mam na myśli NBA akurat.
Obaj doskonale wiemy, że nie chodzi tu JUŻ (słowo klucz - bo jeszcze rok temu przed unifikacja live w USA(sidearm) oraz kilka lat temu w Europie (fibalivestat) o basket - ale o inny sport gdzie jednak zaczeli robić zdjęcia i czasem nie wpuszczać na zawody ???? )
Ale na przykład beach soccer ???? ))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom