>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Monaco to niezle zeszło na psy...od 15 spotkan nie wygrali meczu. W 25 min przegrywac u siebie z Brugge...W całej lidze mieć najmniej punktów...No,no...ciekawe jak długo tak będzie sytuacja wyglądać. Tak to jest jak się sprzedaje zawsze co jest najlepsze.
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Cały dzień myślałem aby zagrać na Brugge chociaż dnb bo kurs na prawdę ładny, naszykowałem kilka stówek i co ? Mówię a dobra lepiej nie bo pewnie Monaco dzisiaj się odbije, a tu taka miazga od początku ...
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
A z mojej strony Red Star Belgrad - Liverpool i over 1.5 goli gospodarzy po @3.00 w 26 minucie 1:0. Monaco bardzo ładnie
edit
Rychło w czas izi monej 2:0
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Nie zgadzam się, że Liverpool nie istnieje. Sturrige nie trafił z bardzo bliska, ogólnie akcje mają i dla mnie kwestia czasu jak wejdą na obroty. Dzieje się piękny sen gospodarzy ale w drugiej spuchną, Liverpool jest zbyt doświadczony. No chyba, że im nie będzie zależeć, ale to nie w stylu Kloppa. Ja poczekam zagrać over 1.5 Liverpoolu.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja to mysle, ze poleca niezle dzis kartki w Monaco w 2 polowie.
Nie zgadzam się, że Liverpool nie istnieje. Sturrige nie trafił z bardzo bliska, ogólnie akcje mają i dla mnie kwestia czasu jak wejdą na obroty. Dzieje się piękny sen gospodarzy ale w drugiej spuchną, Liverpool jest zbyt doświadczony. No chyba, że im nie będzie zależeć, ale to nie w stylu Kloppa. Ja poczekam zagrać over 1.5 Liverpoolu.
Powinno im zależeć zwłaszcza, że do awansu jeszcze daleka droga, a przed nimi mecz w Paryzu oraz podejmuja Napoli, gdzie bedzie walka na calego o ten awans.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Zgadzam się, ja sobie jeszcze połączę over 1.5 Liverpoolu z kartkami w Monaco, tak mnie kusi.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Nie wiem na co liczyl Liverpool ze gospodarze sie podłozą, pierwsze 20minut to dominacja gospodarzy, a Liverpool jak miał pike to sobie rozgrywał miedzy obroncami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom