>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Typ nie reaguje na punkty Paula -tj. robi to z dośc duzym opóżnieniem - po 3-ce spokojnie powinno przejsc over , więc rączki na klawiaturkę i czekamy ????
Im dłużej Houston będzie trzymało wynik - tym później wejdzie Harden i szansa na większy middle , więc oby Paul sypał jak najwięcej ???? choć do 6 min tej qwarty byłoby super
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ten over Doncicia tez dosyć śliski. Poki co bodajże 1 pkt. Ciężko się mu gra przeciw brodaczowi i CP
Masz możliwośc 16,5 undera - ale chyba wyjściowa 17 - więc poczekaj aż coś trafi i wychodz z beta
Ov na Jamesie pobrane 10/10
Zajebiscie śmierdzi ten mecz jak dla mnie : były masówki na Dallas i ov.Doncica - i akurat dziwnym zbiegiem okoliczności nagle Houston (Każdy kto widział ich ostatnie 4 mecze widzi zmiane w zaangażowaniu i obronie choćby) gra najlepszy mecz od 2 tygodni - a Luka gra najgorszy mecz chyba od 10 spotkań
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Chodzi mi po głowie under 102.5 pkt Chicago za 2.00
Z Bostonem to sie raczej nie zdarzy żeby do przerwy mieli 70 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
X 357

xxxl

Użytkownik
Paul 20,5 ov ale lekko 2/10 - nie reaguje na punkty
Mógłby trafić zaraz po rozpoczęciu - wtedy over juz mocniej by szedł - ma ktoś może statystyki punktowe zawodników z podziałem na kwarty ? Wie ktoś gdzie takie cos mozna znależć ?

AAAA i czy ktoś wie może ile lat może maksymalnie miec chealleaderka ? Tam niektóre panny wyglądaja na super zadbane 40-stki , włosy zagęszczone i utlenione na platinium blondie, cycki zrobione i buzia spalona słońcem na maskę - nie wierzę , że to ma 20-25 lat , no way ?
 
X 357

xxxl

Użytkownik
10/10 otwieramy Hardena w góre 30,5
Księgujemy Hardena i jednocześnie underujemy 2/10 Paula 22,5 ????
Gdyby teraz spadł meteoryt na halę i Harden nie dorzuciby juz nic to byłby wzór na nim ???? ale i tak fajny plus - do tego pełna kontrola nad typem i jeszcze szansa na wzór na CP ????
Good Job ????
Widzi ktoś gdzies jeszcze błędy pana prowadzącego ? ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Dallas mavericks @4.6
Przy 4 punktach i 4 minutach kurs trochę przesada
Przy -7 wziałem kurs 13 i już sprzedałem przy 6-krotnej przebitce ????
⛔
Dłuższa przerwa od NBA. Na 9.30 min przed końcem zostało do rzucenia 30 pkt. Nie muszę mówić tym co oglądają NBA jak śmieszna to ilość. I wtopa. :facepalm:
Przecież masz 207 i zaraz faule się zaczną
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Masz możliwośc 16,5 undera - ale chyba wyjściowa 17 - więc poczekaj aż coś trafi i wychodz z beta
Ov na Jamesie pobrane 10/10
Zajebiscie śmierdzi ten mecz jak dla mnie : były masówki na Dallas i ov.Doncica - i akurat dziwnym zbiegiem okoliczności nagle Houston (Każdy kto widział ich ostatnie 4 mecze widzi zmiane w zaangażowaniu i obronie choćby) gra najlepszy mecz od 2 tygodni - a Luka gra najgorszy mecz chyba od 10 spotkań
Dallas mavericks @4.6
Przy 4 punktach i 4 minutach kurs trochę przesada
✅
A widzisz, jednak uratował obie masówki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom