>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Rakiety wygraja?
Nie stawia się na Houston po kursie 1,6. Tragiczni są a to jak bronia to śmiech na sali. James Flop Harden pewnie znowu ćwiczy teatralne pady ???? nie no ale tak na poważnie to ja po ostatnim meczu z Utah ich odpuszczam. To już prędzej dam na ich rywali.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ani zeta nie postawiłbym na Houston. To co grają ostatnio.... To nawet śmieszne nie jest. Wiadomo, że to jest NBA i nagle mogą dzisiaj zagrać trzy razy lepiej niż z Utah, ale mimo wszystko jest parę innych betów, które są sensowniejsze i po lepszych kursach
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Ręczna na jutro, Rumunki po 1,80 to ja sobie wezmę, widziałem ich spotkania na tym turnieju i jestem pod ogromnym wrażeniem. Moim zdaniem to biorą.
I jako ekspert ???? od tureckiego kosza na jutro do dubelka Istambul under 74.5 @ 1,50
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Polowanie na zawodników czas zacząć ???? )))) Dallas-Houston liniami jakby ktoś nie zauwazył ????
Kiedy myślicie, że wpuści Hardena - na 5 minut przed końcem 2qw ? linia zdąży spaść do 26,5 ?
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Zaczynamy Harden ma już 3 faule w 1q i można się przyjrzeć na jego under 31.5.
Nie ma się czemu przyglądać 10/10 under do middle jak wejdzie - mam nadzieje, że do 26,5 spadnie linia ????
2 minuty i juz mamy 29,5 ???? ...ale czekamy , czekamy - on nie wejdzie już w tej qwarcie - ja typuje albo od początku następnej - ale raczej na ok 7/8 min przed końcem 2qw jesli będą trzymać wynik
28,5 czekamy , czekamy - niech zbijają dalej linijkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom