>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
NBA Utah Houston 1 @1.78 i Handi - 13 na Portland @1.9 Unibet
Singla mam pograne dodatnie handi na NYK +13.5 @1.85 wszystko Unibet
Kupon siedzi ✅✅
Boston ⛔zrewanzowali się za ostatnią porażkę u siebie z NYK a totalnie o tym zapomnialem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Poszedl run z 21:18 na 21:25 ???? Eczaczibaszi na luzie to biora
Ponizej 44,5 pkt set 3
1.80
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kolibri u17 kobitki wygraja 2 polowe 21+ @ 5.00 ⛔
Bez szalu. Tak dla zasady.
Podstawowa centerka rywalek zlapala 4 faule do HT. Jej zmienniczka 2. Ogolnie one w 7 graja (maja 8 ale ta ostatnia jakas kulawa, bo ani sekundy nie dostala do przerwy).
A to france 1 pkt zabraklo ????
 
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
PERELKA !!!
KATAR LIVE
Al Duhail - Qatar SC - gospodarze wygraja @2.04 Unibet
do przerwy 0;1 dla gosci , ale to gospodarze sa duzo lepsi , zawsze z nimi wygrywaja + lamali juz
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Napoli U19 - Atalanta U19
over 4.5 po kursie @2.00 przy stanie 2:0 dla Napoli
Atalanta nieźle teraz ciśnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Leganes - Getafe - over 4.5 ŻK
⚽ Juventus - Inter - over 4.5 ŻK
dubel @1.95
Ja na dzisiaj polecam takie coś od 20:30.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Na żywo zagrałem mecz u16 dziewczynek w kosza. Białoruś - Irlandia. Handicap -39,5. Jeszcze nie mam zamiaru rozliczać, ale postawiłem, bo irlandki zachowują się jakby nawet zasad nie znały i ich poziom jest jak na wfie w gimnazjum. Ten mecz jest w ramach turnieju jakiegoś śmiesznego. Znajdzie się osoba, która obaczai ten turniej i powie mi z kim następny mecz i kiedy? Nie mogę znaleźć, chyba już mi na mózg siadło. Można zarobić grając przeciwko nim.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Na żywo zagrałem mecz u16 dziewczynek w kosza. Białoruś - Irlandia. Handicap -39,5. Jeszcze nie mam zamiaru rozliczać, ale postawiłem, bo irlandki zachowują się jakby nawet zasad nie znały i ich poziom jest jak na wfie w gimnazjum. Ten mecz jest w ramach turnieju jakiegoś śmiesznego. Znajdzie się osoba, która obaczai ten turniej i powie mi z kim następny mecz i kiedy? Nie mogę znaleźć, chyba już mi na mózg siadło. Można zarobić grając przeciwko nim.
Z Litwinkami albo z Polkami, pewnie jutro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom