>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Na niektórych halach w ncaa zegar jest podobnie jak w NBA stopowany po celnych punktach a w niektórych leci cały czas - czasem zabierając nawet ok 2 sek po każdej akcji - czy ktos z Was też to zauwazył ? Chodzi mi o grę lini under/over - przy średnio 30/40 traionych rzutów w połowie to daje czasem nawet 1 minutę mniej gry
Nigdzie na swiecie zegar nie jest stopowany po celnym rzucie, nie liczac 2 ostatnich minut meczu.
W nba sobie jeszcze zatrzymuja w ostatnich 2 minutach kwarty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
X 357

xxxl

Użytkownik
Słyszeliście o tym DJ-u Martin Solveig ? A o co zapytał tą laske co wygrałą tą piłkę ? żenada wg mnie...
1069700447768858625
Martin twierdzi , że chciał z Adą tylko zatańczyć do Sinatry , heeeej ????
Nigdzie na swiecie zegar nie jest stopowany po celnym rzucie, nie liczac 2 ostatnich minut meczu.
W nba sobie jeszcze zatrzymuja w ostatnich 2 minutach kwarty.
Dzięki - moje przeoczenie związane z tym , że oglądam tylko ncaa i nba - europy nie widziałem meczu chyba od 5/6 lat (Ostatnie to Prokom-Zastal w Ergo gdzie nie chcieli mnie wpuścic na sektor gości - oraz Śląsk- hmmmmmmm nie wiem z kim we Wro ???? ). A, że gram linie głównie na kilka minut do końca to oglądam w zasadzie mecz dopiero jak booki zdejmują linie czyli na 3 min do końca - więc widzę tylko stopowane akcje prawie ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jak ktos ma normalny limit (mi po zagraniu raz za drugim razem wywalilo na caly rynek specjalnych 9zl)
Live specjalne nba - Curry, Kawhi i Antoni over 30 pkt kazdy @ 10.50
Steph ma juz 16, Kawhi 8 ale on pewnie w samej 4 kwarcie rzuci z nascie. Antek dzisiaj bez Miroticia to pewnie i ze 40 zrobi.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jak ktos ma normalny limit (mi po zagraniu raz za drugim razem wywalilo na caly rynek specjalnych 9zl)
Live specjalne nba - Curry, Kawhi i Antoni over 30 pkt kazdy @ 10.50
Steph ma juz 16, Kawhi 8 ale on pewnie w samej 4 kwarcie rzuci z nascie. Antek dzisiaj bez Miroticia to pewnie i ze 40 zrobi.
U jakiego booka ?
Mam od razu na starcie 9 plnów na to ????
cisnę 9-kami od razu , 7,3 kurs po 1-szym zagraniu zrobili , ale przyjmuja ????
ja tam mam 9plnów na każde ze zdarzeń z tej puli - kiedys ich na max 2k tam pocisnałem i wystarczyło ...
juz 6 kurs (dalej max 9 plnów ) - boje sie o kawhiego - nie ma na niego nigdzie indziej lini ind zeby go kontrowac w razie czego grrrrrr
Jak bardzo masz ujemne konto, że mogłes za pierwszym razem za 220 zapewne zagrac ???? ?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
To nie jest kwestia konta panie Brzechwa.
Na tym rynku zawsze jest limit 220 i taki dzisiaj byl. Zagralem i im zabilem i teraz kazdy ma 9.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Mam 2 trafione linie na NCAA - ale to co tam czasem grają drużyny momentami to jakas masakra - jak kobiety ???? )))

mJaUrVcEin - widzisz gdzies jeszcze linie na zawodników - moze będzie szło kontrować Davisa lub Kawhiego , to bym mocniej atakował całą trójkę (choć Curry 2pkt w 2qw ???? ) tez dupy nie urwał ???? )

Żebym Ci typu nie zbazylował - mam pecha na skale kosmiczną ???? (choć i tak plusy ???? )

2,89 już tylko ooooo - zdązyłem z 15 kuponów załadowac ????
Florida AM-De Paul jesli masz sb - to warto porównac zakłady na linie druzyn ???? to w ramach rewanżu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom