>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Dużo przegrałeś? xd xxxl Dzięki za napisanie o Ecopayz, trochę długo trwa ta ich wypłata i te 43 złotych. Lekka przesada

Ogólnie chciałem napisać tak btw... Miałem kupon na 5 k w bah i konczyło mi win Wildera, bardzo dłuuugo broniłem się przed graniem w 1xbet, ale mieli remis po kursie 34, więc zrobiłem tam zakład w razie czego 150 zł. Patrze rano remis, przecieram oczy, dalej remis. I trafiłem tym sposobem najwyższy singel w 8 letniej karierze i wyciągnięte 5100. Beka.
Najlepsze - 1xbet nawet mnie o dowód nie poprosił przy wypłacie pieniędzy. Nic, zero.
Czat mają rewelacja, kursy zajebiste. Zakładów milion (chociaż to nigdy mi nie służyło), więc już olewam bet at home na dobre. Nie wiem skąd te opinie o nich negatywne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Levante - Ath. Bilbao
over 3.5 @1.87
Bilbao dostało własnie czerwo, Levante cały mecz na luzie sytuacje bramkowe, tu coś jeszcze wpaść powinno przez 15 minut.
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Dzisiaj z NBA
1# Denver +10.5 @1.47 + over 208.5 Brooklyn - Cleveland @1.69 ako @2.5
#2 Houston @1.8
Betsson
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Dużo przegrałeś? xd xxxl Dzięki za napisanie o Ecopayz, trochę długo trwa ta ich wypłata i te 43 złotych. Lekka przesada
Nieeee ???? Looz - nawet nie 1/10 z wczorajszego plusa nocki - i tak jestem pewny , że dzisiejsza nocka też będzie na plus - ja zawsze rozpoczynam od minusa - ale zawsze ,marzyłem o tym , żeby spotkać myślącą kobietę - teraz cieszę się z tego , że jest mnóstwo idiotek bo w wieku 50 lat nie bzykałbym 20-stek ????
Ale jednak czasem coś mnie podkusi zagrać sport kobiet ( poza zimówkami - tam spoko - chyba zimno powoduje, że trafiają tam po prostu te mądrzejsze ) - i jesli nie oglądam jest izzi , plus/minus w bilansie dnia nie robi to wielkiej róznicy
Ale jak już musze to oglądać i widzę jak 7 kretynek robi przez 60 minut coś , co nie przynosi kompletnie żadnego efektu (skuteczność około 17/60 chyba tam była ) - to zastanawiam się czy to ja jestem większym debilem grając znów cokolwiek gdzie kobiety biorą udział (niestety albo zblizam sie chorobowo do TOCIACOŚTAM666 ) - albo w przypływie emocji płodzę taki &quot;wyrzutowy&quot; post jak ten poprzedni (ale wtedy jest mi trochę lepiej na sercu, duszy - czy co tam mi jeszcze pozostało ???? )
Unikam sportów drużynowych kobiet - ale jak book robi zwiechę to czasem coś zagram - 90% jest to błąd ???? ))
Kiedyś znałem milion frustratów grających WTA
Rekord jaki pamiętam to Choo mająca 6-1 5-0 i 40-30 i przegrywająca na trawie w Anglii (Eastbourne lub Nottingham)
Teraz już tylko zacieszam mordkę , wiem że nie rusze poza middlami niczego kobiecego , żeby nie stać się jak Tomcio frustratem - ale ciekawi mnie co widzi kobieta-gambler , jeśli jakakolwiek istnieje na forum jak patrzy na sport w wykonaniu koleżanek ???? )))
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Levante - Ath. Bilbao
over 3.5 @1.87
Bilbao dostało własnie czerwo, Levante cały mecz na luzie sytuacje bramkowe, tu coś jeszcze wpaść powinno przez 15 minut.
⛔ lipa, zaczęli się bawić w kiwki zamiast ładować
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
xxxl Ja już dawno odpuściłem mecze kobiet, raz na miesiąc może coś zagram, akurat mnie dzisiaj podkusiło puścić jeden mecz właśnie ręcznej, ale tak to omijam szerokim łukiem. Jak w meczu Norweżek nie padł over to nikt nie wie :facepalm: Możesz mi powiedzieć ile czeka się na wypłatę z Ecopayz, serio 3-5 dni? Co oni z tą kasą robią? Ręcznie na poczcie wysyłają? xD
 
X 357

xxxl

Użytkownik
xxxl Ja już dawno odpuściłem mecze kobiet, raz na miesiąc może coś zagram, akurat mnie dzisiaj podkusiło puścić jeden mecz właśnie ręcznej, ale tak to omijam szerokim łukiem. Jak w meczu Norweżek nie padł over to nikt nie wie :facepalm: Możesz mi powiedzieć ile czeka się na wypłatę z Ecopayz, serio 3-5 dni? Co oni z tą kasą robią? Ręcznie na poczcie wysyłają? xD
Napisałem Ci wczoraj już - zamów kartę i tak wypłacaj ...nic dodać nic ująć 5 dni bankowych (nie licz so, nd) - karta bankomatowa to 1000 max na 24h w niektórych bankomatach - w innych możesz wbic 1000/1000/1000 i potem dopiero 24h musisz odczekac (3000 wtedy od ręki przechodzi) ale to zdecydowanie madrzejszy sposób wypłat od nich bo nie zostawiasz sladu w systemie bankowym albo pozostawiasz tylko niewielki . Korzystałem ze skrill i kartą możesz wypłacic ponad milion i żadne słuzby Cie nie ścigają - a po 5 wypłatach na konto prywatne masz duzy stopień ryzyka.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Słyszeliście o tym DJ-u Martin Solveig ? A o co zapytał tą laske co wygrałą tą piłkę ? żenada wg mnie...
1069700447768858625
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Na niektórych halach w ncaa zegar jest podobnie jak w NBA stopowany po celnych punktach a w niektórych leci cały czas - czasem zabierając nawet ok 2 sek po każdej akcji - czy ktos z Was też to zauwazył ? Chodzi mi o grę lini under/over - przy średnio 30/40 traionych rzutów w połowie to daje czasem nawet 1 minutę mniej gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom