>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
Rozumiem frustrację jeśli dałeś over kartkowy, ale sędzia bardzo dobrze sędziuje, mało faulow, płynna gra to nie kara niepotrzebnie tylko pozwala grac
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Rozumiem frustrację jeśli dałeś over kartkowy, ale sędzia bardzo dobrze sędziuje, mało faulow, płynna gra to nie kara niepotrzebnie tylko pozwala grac
ja się nie denerwuję, nie mogę już z kontrować ani nic więc luz w majtach, ale wg mnie za faul na Szakirze przed polem karnym powinien pokazać ŻK i wcześniej też był taki dość mocny faul na kartkę. ale to może moje błędne spojrzenie na te sytuacje ???? pzdr
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
A w Bolivii jak dla mnie Both team to score po @2.50, 0:0 w 21 minucie
Trochę żółte gospodarzy rażą ale powinni jedną bramke ogarnąć przed... Czerwona.

edit
Czerwona była ale trochę za późno. 2:0 szkoda bo sytuacji sporo
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Minnesota - Memphis under 193,5 pkt @ 1,70
U. M. Santa Marta - Cucuta Deportivo @ under 0,5 gola @ 1,70
Sao Paulo SP - Cruzeiro MG @ under 1,5 gola @ 3,20
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Malo sie interesuje NBA, ale ogladam sobie teraz mecz Minnesota z Mepmhis i mam wrazenie, ze Anwil ze Slaskiem lepsza koszykowke grali w czasach walki o Mistrza. To jakieś dwie najslabsze ekipy w NBA czy jak ? ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Malo sie interesuje NBA, ale ogladam sobie teraz mecz Minnesota z Mepmhis i mam wrazenie, ze Anwil ze Slaskiem lepsza koszykowke grali w czasach walki o Mistrza. To jakieś dwie najslabsze ekipy w NBA czy jak ? ????
I gdzie te czasy &quot;świętej wojny&quot; ???? wtedy można było oglądać tę ligę, nie to co teraz ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Minnesota - Memphis under 193,5 pkt @ 1,70
✅

U. M. Santa Marta - Cucuta Deportivo @ under 0,5 gola @ 1,70
⛔
Sao Paulo SP - Cruzeiro MG @ under 1,5 gola @ 3,20

✅
Mega dobry dzień dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom