>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Monaco na ✅
Salah na ⛔
Na teraz:
4 x Both team to score w meczach:
Atletico - Borussia, @1.80
Inter - Barca, @1.57
Walsal - Charlton, @1.70
Notts County - Oldham, @1.70
Łączny: @8.30
Ako na ⛔ jakieś nieporozumienie.
Ostatnia próba i mocniej
Deportivo San Martin - Real Garcilaso, 1X, @2.20, 1:2 do przerwy
edit
⛔ (2:3 świnie)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Liverpol odwalił dobrze z enie grałem tych cyrków bo miałem dać Liverpól za sporo a wybrałem ręczne i tak -500 zrobiłem ,ale Benfa odrobiła z nawiązką 3-0 i jestem mega zadowolony z dnia dzisiejszego ,kosze tez wchodza pięknie
Co z tego jak 4 kupony poszły z ziemniaka do kosza ale 2 wygrane wiec jest mały zysk na tych koszach 1 kosz szwecja przegrywa 15 pk i odrabie w 4 kwarcie i wygrywaja 1 koszem na sam koniec ,Alba tez na poczatku kicha ,potem pocisk
Anvil wiadomo było z ewtopi a niewiem czemu na tamtych kurs 1.70 prawie dali
kladno pięknie poszło w siate ale babki zrypały holte 1-3 kurs z 1.40 urusł na 2 jak dawałem i tylko 1 nie weszło nie stety ,ale wexpie idzie pięknie ,Dzisiaj ide po kasiorke i zastanawiem sie nad luiga mistrzów ale jak będzie taki cyrk jak Liverpol to szkoda grać i sie wnerwjać ,hokeja pogram ,wczoraj nie grałem bo cezkie mecze były z lm ,jedynie na gole chciałem ale wycofałem się
dzisiaj kazastan ciekawy i WŁOCHY kursy dobre ,ale niewiem czy pogram ,bo jak sprawdzałeem stronki to typują wegrów wins i Włochów
Ja czekam na Kosze i Gram NHL albo ide spać ,bo nie sztuka jest wtopić szybko .lecz zarobić a ja tak mam że jak idzie ładnie to potem wtapiam nie potzrebnie nie bastuje tylko ciagne dalej na siłe nie potzrebnie ,za bardzo się napalam jak ładnie idzie i chcem wiecej ,wiecej a tzreba mieć umiar
Dlatego będzie zastój
TAMPE BYM GRAŁ 4,5 I 5,5 I ZW MECZU TAKIE OPCJE
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
a tak cos czuje ze zobaczymy tu jeszcze strzelanie
Zvezda - Liver over 3,5
Monaco - Brugge over 4,5
@3,33
troche mnie ponioslo, za dobrze szlo ostatnio ⛔
ktos cos na nocke do zagrania do piwka ? poza pilke rzadko sie wychylam a bym cos obejrzal przy piwku dodjac sobie troszke emocji :beer:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tampa bay 4,5 i 5,5 i zw meczu hokej NHL 1:30
JA pograłem Tampe po 3,5 za grubasa nie ryzykowałem wiekszych lini ,i teraz sam niewiem czy dobrze zrobiłem grając jeszcze po ładnym dniu ,kurde oby passa sie utzrymała jak wejdzie gram mniejsze stawki 3 tysiaki wypłacam ,bo czuje z ewtopie szybko jak mnie poniesie
Pozdrawiam i ogladamy tampe Detroit tez powinno walnać 4,5 ale ja dałem 1 mecz singla dobrze nanich wychodze do czasu
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Spróbujemy u Totków
⛔ Over 2.5 spalonego Tottenham @2.10
✅ Tottenham over 2.5 kornerów HT + over 0.5 gola HT (oba teamy) @1.83
⛔ PSV over 4.5 wybicia od bramki HT @1.95
✅ PSV over 9.5 wybicia od bramki @1.90
✅ Tottenham over 4.5 kornerów + Tottenham over 5.5 rzutów wolnych HT @2.07
Całoroczny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom