>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
verno 691,4K

verno

Znawca - Hokej
Świetna decyzja trenera żeby Milik zamiast Piątka grał, najlepiej niech ta 2 panów szybko wymiksuje się z tej drużyny ;)
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Nie wiem z czego sie smiejecie... Arkadiusz Milik juz jest legenda polskiej pilki...
Jego pudła sa przeciez legendarne
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ty mecz oglądasz? Nie wiem skąd taki wniosek. Jedynie można o nich powiedzieć,że są nieskuteczni i nie mają klasycznej 9tki ????
Ogladam...i zadziwia mnie Twoj komentarz. Ja widze zespol, ktory idzie kontra 4 na 3 obroncow polskich dobiegaja do pola karnego i wycofanie do polowy boiska. Nieskutecznosc to cecha dobrych zespolow ? ????
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Ogladam...i zadziwia mnie Twoj komentarz. Ja widze zespol, ktory idzie kontra 4 na 3 obroncow polskich dobiegaja do pola karnego i wycofanie do polowy boiska. Nieskutecznosc to cecha dobrych zespolow ? ????
Twoim zdaniem dobry zespół ma skuteczność w każdym meczu? Mam przytoczyć tutaj mecze Realu czy Barcelony? Dobry zespół cechuje dobra gra, taktyczna,fizyczna, kombinacyjna i jakiś procent też skuteczność. Skoro oni nie mają tego ostatniego to czemu od razu ich skreślasz, że są słabi?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Twoim zdaniem dobry zespół ma skuteczność w każdym meczu? Mam przytoczyć tutaj mecze Realu czy Barcelony? Dobry zespół cechuje dobra gra, taktyczna,fizyczna, kombinacyjna i jakiś procent też skuteczność. Skoro oni nie mają tego ostatniego to czemu od razu ich skreślasz, że są słabi?
Moim zdaniem są nawet nie słabi, a bardzo słabi. Nie potrafią nic sensownego zdziałać w tym meczu, ani zadnym, ktory rozegrali ostatnimi czasy.
Dobra gra to strzelanie goli, a tego nie ma. Dobra gra taktyczna to taka, ze strzelasz gole, a jej nie ma.
Moze pare fajnych podan wymienili...co z tego ?Bronisz zespol, że jest dobry, a w ostatnich 10 meczach wygrał tylko raz i to UWAGA z Arabia Saudyjska jednym golem ? No rece opadaja.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Moim zdaniem są nawet nie słabi, a bardzo słabi. Nie potrafią nic sensownego zdziałać w tym meczu, ani zadnym, ktory rozegrali ostatnimi czasy.
Dobra gra to strzelanie goli, a tego nie ma. Dobra gra taktyczna to taka, ze strzelasz gole, a jej nie ma.
Moze pare fajnych podan wymienili...co z tego ?Bronisz zespol, że jest dobry, a w ostatnich 10 meczach wygrał tylko raz i to UWAGA z Arabia Saudyjska jednym golem ? No rece opadaja.
To co, jak zespół typu Barcelona jak remisuje albo przegrywa nieznacznie z zespołami którymi zawsze wygrywała to już jest uznawana za słabą bo nie strzela goli? XD
Wracając do Włochów, zespół zmienił trenera i jest budowany od podstaw, widzę u nich duży progres, z tym,że ta skuteczność jest masakryczna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom