>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
W tej chwili kontrakty tam mają tylko innocent i HS. Reszta gra w ramach standinowania, gdzieś słyszałem że stabilny skład jest podobno w trakcie dogadywania. A Pompa jednak co tydzień ogłasza nowy oficjalny skład dywizji CS:GO.
Ostatnio jak oglądałem jakiś ruski stream z ich meczu, to komentator mówił, że fejtz właśnie podpisał kontrakt, ale nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia. Dalej chyba szukana jest ostatnia dwójka, ale jak na taką niby sklejke to wyniki robią.

Szkoda tego inferno 3DMAX, trochę więcej rund w CT i spokojnie by to wzięli. Zaczęli wracać, ale runda na CZ’tki i się posypało do końca. Widać braki w grze Waterboys, nie ma jeszcze tego zgrania i ten nuke pickniety chyba tylko dlatego, że 3DMAX ostatnio to banowało jako pierwsze. Teraz cache, bardzo dobra mapka dla 3DMAX, więc jak ktoś ma w ofercie live to polecam.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
powinno być 9;6 a jest 10;5.... bez pistoli tego nie widzę. Może i słabe te ct mają waterboys ale jak wygrają pistole to myślę że już nie przegrają. NO ale do tej pory tt w tym meczu ugrali wszystkie pistole
 
verno 643,5K

verno

Znawca - Hokej
powinno być 9;6 a jest 10;5.... bez pistoli tego nie widzę. Może i słabe te ct mają waterboys ale jak wygrają pistole to myślę że już nie przegrają. NO ale do tej pory tt w tym meczu ugrali wszystkie pistole
Tam powinno być 7:8 albo 6:9 bo tka głupio oddawali rundy że szkoda gadać, pistole lose także gg raczej mamy.
@Swoja drogą ZywOo ciągnie ich za uszy jak tylko się da.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
powinno być 9;6 a jest 10;5.... bez pistoli tego nie widzę. Może i słabe te ct mają waterboys ale jak wygrają pistole to myślę że już nie przegrają. NO ale do tej pory tt w tym meczu ugrali wszystkie pistole
to by było na tyle chyba
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
Tam powinno być 7:8 albo 6:9 bo tka głupio oddawali rundy że szkoda gadać, pistole lose także gg raczej mamy.
@Swoja drogą ZywOo ciągnie ich za uszy jak tylko się da.
zobaczymy co bedzie jak troche dluzej ze soba pograja, sklad maja ciekawy
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Tam powinno być 7:8 albo 6:9 bo tka głupio oddawali rundy że szkoda gadać, pistole lose także gg raczej mamy.
@Swoja drogą ZywOo ciągnie ich za uszy jak tylko się da.
No to największy francuski talent podobno. Tyle młody bardzo, dlatego nie grał jeszcze nigdzie bo nie mógł, 17 dopiero więc tak naprawdę dopiero tera będzie mógł pykać.
14;6 jest... Naprawdę tego nie widzę. Szkoda mocno, bo to się powinno skończyć 2;0 dla 3dmax
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
No to największy francuski talent podobno. Tyle młody bardzo, dlatego nie grał jeszcze nigdzie bo nie mógł, 17 dopiero więc tak naprawdę dopiero tera będzie mógł pykać.
14;6 jest... Naprawdę tego nie widzę. Szkoda mocno, bo to się powinno skończyć 2;0 dla 3dmax
3dmax ⛔
Powinno być 2;0 jest 1;2. Kolejny raz nie wchodzi coś co powinno wejść spokojnie ???? wcześniej DFM w lola...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom