>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ja nadal żałuję że Juve kupiło Ronaldo, nie dość że Dybala siedzi na ławce co mecz teraz, to jeszcze w 10 grać. Chociaż tej kartki to jakoś nie bardzo rozumiem, bo to nie wyglądało na żadne uderzenie
Dybala to obecnie najsłabszy zawodnik, a Max nie ma na niego pomysłu, więc nie dziwota że grzeje ławkę.
Bardziej szkoda Costy, bo to najlepszy obecnie zawodnik Juve.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Futsal Hiszpania
FC Barcelona Lassa - Rios Renovables Zaragoza 1 1.10
FC Barcelona Lassa - Rios Renovables Zaragoza -1 1 1.50
FC Barcelona Lassa - Rios Renovables Zaragoza over 4,5 1.30
FC Barcelona Lassa - Rios Renovables Zaragoza over 5,5 1.50
FC Barcelona Lassa - Rios Renovables Zaragoza over 6,5 1.90
To tez powinno pyknać z handi śmiało
Czekamy na 21.09 nie zobaczyłem daty ,myślałem ż edzisiaj grają ,no to się sfajerowałem :sarcastic::headbang::wasntme::drunk:
 
RBR1one 533,7K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Valencia - Juventus
Typ: over 3.5 kartki Juve
Kurs: 2.54
Buk: Dafabet
Juve juz ma 2 kartki bo czerwo liczone jako 2. Buk cos spi i nie ogarnia. Dla przykladu na Unibet over 4.5 kartki Juve po 1.50. Na totolotku taki sam bet po takim samym kursie mozna lapac tylk oze co chwila cos zdejmuja i dodaja do oferty ten bet. Juve prowadzi i bedzie bronic za wszelka cene wyniku. Brudne gierki sie zaczna i minimum 2 zoltka poleca dla Wlochow tak mysle ;)
 
N 182

nafal

Użytkownik
Valencia - Juventus
Typ: over 3.5 kartki Juve
Kurs: 2.54
Buk: Dafabet
Juve juz ma 2 kartki bo czerwo liczone jako 2. Buk cos spi i nie ogarnia. Dla przykladu na Unibet over 4.5 kartki Juve po 1.50. Na totolotku taki sam bet po takim samym kursie mozna lapac tylk oze co chwila cos zdejmuja i dodaja do oferty ten bet. Juve prowadzi i bedzie bronic za wszelka cene wyniku. Brudne gierki sie zaczna i minimum 2 zoltka poleca dla Wlochow tak mysle ;)
a może czerwo się nie liczy jako 2 kartki żółte ? Pewien jesteś ? Bo jak jest jak mówisz to to value !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom