>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wiecie co moze jestem za bardzo hurraoptymista , moze za bardzo wierze , moze jestem poprostu inny od wielu osob tutaj i pokladam w Naszych duze nadzieje ale licze i wierze , ze Nasi wywioza medal i to zloty . Ja wiem mielismy slaba grupe , potem fartem dostalismy sie dalej , nastepnie Serbia ktora nam &quot;odpuscila&quot; i pewnie jak niektorzy beda pisac , ze i dzisiaj nam dali . Ale czuje w kosciach , ze powtorzymy ta piekna historie sprzed niedawna . Ze bylismy spisywani na pozarcie ,a tak naprawde jestesmy w 6 , a prawie w 4 najlepszych . Pamietam ten mecz z Brazylia o mistrzostwo , a teraz czuje kolejny mecz o tą sama stawke i to pewnie z USA i nasza wygrana . Najwyzej sie zawiode , dostane kilka hejtow czy tez nie spelni sie moj sen ale czuje , ze znow to bedzie nasz turniej !!
A ja czuje, ze poleciales troche fantazja kibica ????
Ja mam za to w glowie ten 5 set z Argentyna i kompletnie frajerskie oddanie tego meczu, potem lekcja siatkowki od Francuzow. Te dwa mecze z Serbia to jest jakis bardzo dziwny temat...6:0 w setach...nie czuje co tu sie tak naprawde stalo ????
Na dzien dzisiejszy dla mnie USA zgarnie zloto.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
A ja czuje, ze poleciales troche fantazja kibica ????
Ja mam za to w glowie ten 5 set z Argentyna i kompletnie frajerskie oddanie tego meczu, potem lekcja siatkowki od Francuzow. Te dwa mecze z Serbia to jest jakis bardzo dziwny temat...6:0 w setach...nie czuje co tu sie tak naprawde stalo ????
Na dzien dzisiejszy dla mnie USA zgarnie zloto.
Z Argentyną to była katastrofa ale z Francją trener naszych uznał,że większe szanse mają z Serbami i wystawił drugą szóstkę,samych młodziaków.Kurka i resztę oszczędzał na Serbie wiec to też ich trochę usprawiedliwia.Wyszło mu to i chwała,dobra taktyczna zagrywka.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Z Argentyną to była katastrofa ale z Francją trener naszych uznał,że większe szanse mają z Serbami i wystawił drugą szóstkę,samych młodziaków.Kurka i resztę oszczędzał na Serbie wiec to też ich trochę usprawiedliwia.Wyszło mu to i chwała,dobra taktyczna zagrywka.
Dokładnie, druga sprawa że Kubiak wrócił po zatruciu pokarmowym, Kurek nic nie kończył i go zdjął. Także, graliśmy drugim garniturem, wszystkie siły na Serbię i dali radę, dziś to samo. Jutro myślę że będzie trudny mecz ale do 1 seta dla Polaków.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Iceland W - Sweden W +10,5 1 1.50
Ostatni bet grubas idzie za 90% zysku
Reszte trzeba zostawić do wypłaty na weekend i wyjazd
25-26 ✅
No i pękła kasa :bow::cash: ten handi był poprostu za duży a kurs dobry i to mi się podoba
czas na HOKEJA Z cANADY
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Dokładnie, druga sprawa że Kubiak wrócił po zatruciu pokarmowym, Kurek nic nie kończył i go zdjął. Także, graliśmy drugim garniturem, wszystkie siły na Serbię i dali radę, dziś to samo. Jutro myślę że będzie trudny mecz ale do 1 seta dla Polaków.
Kurek w ogóle nie wyszedł w podstawowym,dał krótką zmianę w trakcie spotkania.Z tego co pamiętam to pierwsza szostka na ten mecz wyglądała:Śliwka,Szalpuk,Kochanowski,Zatorski,Łomacz i Schulz więc nie ma co wymagać żeby dzieciaki pogoniły Francuzów.Ja jak zobaczyłem ten skład wyjściowy to od razu wiedziałem,że będzie lanie.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Kurek w ogóle nie wyszedł w podstawowym,dał krótką zmianę w trakcie spotkania.Z tego co pamiętam to pierwsza szostka na ten mecz wyglądała:Śliwka,Szalpuk,Kochanowski,Zatorski,Łomacz i Schulz więc nie ma co wymagać żeby dzieciaki pogoniły Francuzów.Ja jak zobaczyłem ten skład wyjściowy to od razu wiedziałem,że będzie lanie.
Śliwka? To on w ogóle grał? Schulza raz widziałem na zagrywce.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jakaś strona ze statystykami związana z sędziami i ich rozrzutnością, jeśli chodzi o kartki?
Polecam aplikacje SofaScore. Przy każdym meczu jest dopisany sędzia, jego średnia kartek na mecz, a po kliknięciu w jego profil masz wszystkie mecze, które sędziował, w jakich rozgrywkach sędziował, średnia kartek i karnych. Do tego aplikacja jest kosmicznie rozbudowana i z miejsca zjada flashscore. Na sofie masz WSZYSTKO. Od heatmap danego zawodnika w danym meczu po poszczególne indywidualne statystyki: strzały na bramkę, faule, podania, celność podań i wiele więcej. Warto pobrać, bo jest mega.
A co do stron to chyba te najbardziej popularne:
1, http://www.soccerbase.com/referees/home.sd
2, https://worldreferee.com/referee/referees.php
3, https://uk.soccerway.com/
 
psychol32 449,4K

psychol32

Użytkownik
Polecam aplikacje SofaScore. Przy każdym meczu jest dopisany sędzia, jego średnia kartek na mecz, a po kliknięciu w jego profil masz wszystkie mecze, które sędziował, w jakich rozgrywkach sędziował, średnia kartek i karnych. Do tego aplikacja jest kosmicznie rozbudowana i z miejsca zjada flashscore. Na sofie masz WSZYSTKO. Od heatmap danego zawodnika w danym meczu po poszczególne indywidualne statystyki: strzały na bramkę, faule, podania, celność podań i wiele więcej. Warto pobrać, bo jest mega.
A co do stron to chyba te najbardziej popularne:
1, http://www.soccerbase.com/referees/home.sd
2, https://worldreferee.com/referee/referees.php
3, https://uk.soccerway.com/
Zapomniałeś dodać że wyniki aktualizują się raz na dwie minuty albo i rzadziej a to już porażka
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Polecam aplikacje SofaScore. Przy każdym meczu jest dopisany sędzia, jego średnia kartek na mecz, a po kliknięciu w jego profil masz wszystkie mecze, które sędziował, w jakich rozgrywkach sędziował, średnia kartek i karnych. Do tego aplikacja jest kosmicznie rozbudowana i z miejsca zjada flashscore. Na sofie masz WSZYSTKO. Od heatmap danego zawodnika w danym meczu po poszczególne indywidualne statystyki: strzały na bramkę, faule, podania, celność podań i wiele więcej. Warto pobrać, bo jest mega.
A co do stron to chyba te najbardziej popularne:
1, http://www.soccerbase.com/referees/home.sd
2, https://worldreferee.com/referee/referees.php
3, https://uk.soccerway.com/
Rzeczywiście, słyszałem o sofascore, a sztywno trzymałem się flaschore. Ogromna różnica. Aktualizują w miarę szybko i precyzyjnie statystyki live?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
2 mapa Faze -2.5 rundy @2.05 totalbet bardzo grubo
Na zwycięstwo 1.40 a na zwycięstwo z przewaga 3 zamiast 2 rund juz kurs 2.05? Totalbet jest fascynujące. Na inferno juz 5:0 dla NRG, ale na Mirage Faze juz powinno pokazać sie z zupełnie innej strony, a i moze nawet te inferno wezmą. Na miragu akurst Faze jest bardzo mocne, a NRG nie do konca co pokazali wczoraj z liquid
⛔
Wiedziałem ze faze w najlepsze formie nie jest, ale to to przesada, zacząć polowki 3-1 i 3-0, przegrać do 9
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers
Typ: Pantery
Kurs: @2.85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po wczorajszej bombie Pingwinów lecimy dalej z ciekawym typem, który moim zdaniem jest warty zagrania, Tampa będzie dziś gościć Pantery, w tym presezonie grali już ze sobą i Pantery wygrały 2:3. Ten kurs bardzo mi się podoba szczególnie że we wczorajszym meczu gospodarze grali lepszym składem niż będzie dzisiaj na pewno nie będzie Kucherova, który jest liderem tej drużyny, mimo że nie grał za długo to i tak spory plus dla nas, dodatkowo cały mecz zagrał Vasilevski więc jest duża szansa że trener między słupkami postawi Louis&#39;a Domingue. Przejdźmy do Panter, które wyjdą mocnym składem, może nie najmocniejszym ale na pewno takim, którym mogą pokonać Tampę w dniu dzisiejszym, bardzo solidna defensywa np Ekblad czy Yandle, do tego spora szansa że między słupkami stanie Luogno, pomimo braku Barkova czy Dadonovo w ataku uważam że dalej goście mogą to ugrać, Trocheck czy Huberdeau mogą coś podziałać a reszta też na pewno da coś od siebie. Także standardowe &quot;GLGL&quot;
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Zapomniałeś dodać że wyniki aktualizują się raz na dwie minuty albo i rzadziej a to już porażka
Rzeczywiście, słyszałem o sofascore, a sztywno trzymałem się flaschore. Ogromna różnica. Aktualizują w miarę szybko i precyzyjnie statystyki live?
Ja problemów z tym nie miałem i w sumie jakoś uwagi na to zbytnio nie zwracałem. Zawsze jak sprawdzałem wynik to był ten sam co w meczu. Ogólnie nie mam podstaw żeby narzekać, bo flashscore też perfekcyjny nie jest, a czy wynik się odświeży nawet te 30 sekund później to akurat mi takiej różnicy nie robi. Liczy się ogólna rozbudowana aplikacji, o której w flashscore można pomarzyć.
Co do statystyk live to też wygląda to spoko. Na Flashscore wiele razy te statystki miałem zbugowane i przez połowe meczu było posiadanie piłki 100% - 0%, jakieś kosmiczne liczby w strzałach, albo tych statystk do danego meczu w ogóle nie było. Na Sofie nie dość, że są „lepsze” te statystki live, to tak samo są bardziej rozbudowane. Dla mnie - jeżeli chodzi o jakąś aplikacje pod piłkę nożną - to śmiało mogę stwierdzić, że SofaScore &gt; Flashscore.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom