>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
CS:GO
Gambit wygra 4,6 Fortuna
lekko, nuke, Myszy zaczęły po stronie CT
Indentyczna sytuacja jak w meczu mouse z fnatic. Fnatic wygrało pierwsza mapę i prowadziło chyba w drugiej 14:8 i przegrali po dogrywce, i w trzeciej solidnie dostali.
Tutaj podobnie, Gambit pierwsza mapa i 11:4 w drugiej, a po zmianie stron dostali 12 rund pod rząd. Trzecią też przegrają.
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pewnie bałeś się 5 seta i umoczenia skoro zakładałeś szybki win Serbii
Z komentowania wywnioskowalem że Serbii wystarcza set a nawet małe pkt o czym nie wiedziałem. Także tb nie brałem pod uwagę. Także luz. Ważne że weszło i dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu. Jutro przypieczetowac awans.
 
K 0

kropson1988

Gość
Wiecie co moze jestem za bardzo hurraoptymista , moze za bardzo wierze , moze jestem poprostu inny od wielu osob tutaj i pokladam w Naszych duze nadzieje ale licze i wierze , ze Nasi wywioza medal i to zloty . Ja wiem mielismy slaba grupe , potem fartem dostalismy sie dalej , nastepnie Serbia ktora nam &quot;odpuscila&quot; i pewnie jak niektorzy beda pisac , ze i dzisiaj nam dali . Ale czuje w kosciach , ze powtorzymy ta piekna historie sprzed niedawna . Ze bylismy spisywani na pozarcie ,a tak naprawde jestesmy w 6 , a prawie w 4 najlepszych . Pamietam ten mecz z Brazylia o mistrzostwo , a teraz czuje kolejny mecz o tą sama stawke i to pewnie z USA i nasza wygrana . Najwyzej sie zawiode , dostane kilka hejtow czy tez nie spelni sie moj sen ale czuje , ze znow to bedzie nasz turniej !!
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Set z Włochami załatwia sprawę ale mamy bad nimi 29pkt przewagi,dzis 7 i wczoraj 22 wiec musieliby naszych zmiażdżyć w trzech i to bardzo wysoko.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Girona v Betis wiecej rzutów roznych Betis @ 8.11 STS
Girona 2:0 w rogach, ale w meczu jak narazie to Betis totalnie dominuje 75% posiadania, mysle ze warto zaryzykować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom