>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
C 186

casuals

Użytkownik
Mam pytanko co do BAH. Czy wpłaty np. z Pko Bp przez Truslty są natychmiastowe jak Pisze? Baba na czacie twierdzi ze tak ale różnie się zdarza i można też czekać. A nie chce sobie zamrozić kasy
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Agata/Santos Lisboa - Bieneck/Schneider 1 @ 1.496
Mol/Sorum - Fijalek/Bryl @ 1.225
@1.8326
Mol/Sorum -1.5 seta @ 1.73
Wickler/Thole -
Velichko/Stoyanovskiy +1.5 seta @ 1.5
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Afreeca Freecs win (LoL, LCK) @1.9
Jedna juz wygrali mapkę, pozostały jeszcze dwie. Lepiej sie odnajdują w obecnej mecie i reagują na styl przeciwnika. Pograłem tez pre ale nie byłem pewny czy ma to racje bytu, pierwsza mapka mnie utwierdziła. Dlatego podaje wciąż dobry kurs.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mam dziś plan zarobic w koncu na lidze japonskiej i koreanskiej ????
Myslalem, myslalem i wymyslilem...gram undery w 1 połowach w 3 najbardziej mi pasujacych do tego meczach.
Zawsze na overach topie tam pieniadze, wiec dzis jest plan wygrac ????
Kobe - Hiroshima @ under 1,5 gola w 1 poł.
Tokyo - Kashiwa @ under 1,5 gola w 1.poł.
Suwon - Seul @ under 1,5 gola w 1.poł.


@ AKO 2,45
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Nie znam sie na polskich bukach ale wplac jakas Mala kwote dajmy na to stowe I jak pojdzie insta to zrob wlasciwy przelew pozdrawiam
 
C 186

casuals

Użytkownik
Ktoś wie jakie są limity na okręgówkę i okręgowy puchar polski w Forbecie ? Przecież tam grają same alkusy z Rzeźnikiem z Kartoflisk na czele ???? Jednak sądzę, że forbet też wie o potencjalnych wałkach i pewnie będzie można obstawić za 20 zł maks ????
 
N 123

nemsik

Użytkownik
Szybkie pytanko ktoś probówał w ostanim czasie wykupic dostep do delta media player ? probowałem dzis na 2 kartach i nie da sie ;/ mam taki komunikat : Operation failed, transaction failed security checks.
Ktoś cos ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom