>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Nie zdążę napisać w dziale, ale tutaj wrzucam, może akurat ktoś skorzysta :wait:
Dzisiaj gram dubel na Ligę Mistrzów, a mianowicie:
PAOK powyżej 3,5 rzutu rożnego @ 1,80 + Shkëndija - Red Bull Salzburg powyżej 3,5 kartki @ 2,20
AKO niemalże ~4 w Totolotek, bez podatku ;)
✅✅✅
Siedzi lekko, chociaż PAOK poczekał do drugiej połówki, ale w końcu zrobił w niej aż sześć rogali.
Nadal nie rozumiem kursów na kartki w meczu Skhendiji z Salzburgiem, bo over 4.5 stał po 3,5 w Fortuna✅. A tu byki zrobiły sześć karteczek. Co prawda myślałem że gospodarze będą szaleli, ale oba overy na miękko :cool:
Oprócz tego Zagrzeb elegancko, tylko Liege nie nabiło czterech rogali (dwa do przerwy, jeden w 90+). Mimo wszystko to był dobry dzionek.
Dzięki za dobre słowo Ajayinho, oby we czwartek było podobnie.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
13.
Spotkanie: Carabobo - Yaracuyanos
Typ: Btts/yes (3:0 76min)
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365

Spróbować można...
Większe szanse over 3.5 gola w meczu po 1.90
Edit.
Najlepiej w ogóle nie grać...

2/11
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Brasil de Pelotas - Avai over 1,5 1.51
Brasil de Pelotas - Avai over 2,5 2.65
Takie 2 dubelki na 0:15
Dobranoc
Dzisiaj straszny dzień przez bate znowu 1 nie weszło mam już dosyć pucharów
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dobrze ze skipowalem mecz Hurkacza i tylko go obejrzałem. W 3 secie miał 92% pierwszego serwisu, ale 2 ostatnie gemy pierwszy serwis trafił tylko 2x, a podawał 15x.... Powinien był to wziąć przy 5-3 w tiebreaku ale głowa nie wytrzymała, DF a potem głupie podejście do siatki i oddał dwa minibreaki. Na koniec jak juz jednak trafił podanie to unforced error. Szkoda bardzo Huberta ale na własne życzenie to przegrał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom