>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Carlos Herrera tenis 2.0 bet365

Tak to jest jak się myśli że jest ekspertem od wszystkiego co leci bo pod typem pisze GRUBO ????
jak tam twój herrera? Gram tak jak uważam i na ile mi budżet pozwala, nie zawsze się wszystko trafi. Nie pasuje to nie musisz grac moich typów, do niczego nikogo nie zmuszam.
Co do meczu to mogłeś zabrać głos przed meczem a nie mądrzyć się po fakcie.
Jak widzę to masz 100% skuteczności ekspercie to się trzymaj swojego a wyjdziesz na tym najlepiej.
Bez odbioru.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
nie ma najmniejszych szans z tą malezją. Indonezja to jest zespół amatorski, mysle że ekipy z 2 czy 3 lig polskich kobiet by je śmiało klepnęły ale malezja to nowy twór specjalnie na ten turniej, i jednak widać że totalne amatorki
Obie ekipy w jednakowym stopniu amatorskie
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Po obejrzeniu meczu mam takie same wnioski, ale po meczu to każdy ekspert. ;)
Wżyciu bym złotówki nie postawił na Malezję. Już klikałem wyślij na Indonezję po 7.70 jak tu nagle wynik zmienił się z 0:0 na 2:0 i kurs spadł na niecałe 3, a to już nie było adekwatne do ryzyka.
Ja zawsze gram na dogów jak grają ze sobą dwie tak słabe ekipy
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wżyciu bym złotówki nie postawił na Malezję. Już klikałem wyślij na Indonezję po 7.70 jak tu nagle wynik zmienił się z 0:0 na 2:0 i kurs spadł na niecałe 3, a to już nie było adekwatne do ryzyka.
Ja zawsze gram na dogów jak grają ze sobą dwie tak słabe ekipy
Nie wiem czy wiesz ale ekipa Malezji grała swój pierwszy oficjalny mecz, została niedawno założona więc nie wiem skąd mogłeś wiedzieć przed meczem że ten sam poziom, chyba że widziałeś ta ekipę na treningach czy jakimś sparingu, ja grałem głównie przeciw Indonezji która wcześniejsze mecze dostawała różnica 60 pkt więc tu linia stosunkowo mała. Dopiero na kilka minut przed meczem znalazłem info że te igrzyska sa w Indonezji ale już był typ pogramy. Nic trudno, trochę kasy poszło ale tragedii nie ma. Wiecznie nie można wygrywać.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz ale ekipa Malezji grała swój pierwszy oficjalny mecz, została niedawno założona więc nie wiem skąd mogłeś wiedzieć przed meczem że ten sam poziom, chyba że widziałeś ta ekipę na treningach czy jakimś sparingu, ja grałem głównie przeciw Indonezji która wcześniejsze mecze dostawała różnica 60 pkt więc tu linia stosunkowo mała. Dopiero na kilka minut przed meczem znalazłem info że te igrzyska sa w Indonezji ale już był typ pogramy. Nic trudno, trochę kasy poszło ale tragedii nie ma. Wiecznie nie można wygrywać.
Nie wiem skąd bierzesz takie info że to był pierwszy oficjalny mecz Malezji (też nigdzie nie mogłem znaleźć jakiś ich wyników) ale nawet jak tak było to tym bardziej trzeba było grać przeciwko nim..
Wystarczy spojrzeć na nazwy krajów jakie grały Malezja i Indonezja i już wiadomo że poziom marny
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem skąd bierzesz takie info że to był pierwszy oficjalny mecz Malezji (też nigdzie nie mogłem znaleźć jakiś ich wyników) ale nawet jak tak było to tym bardziej trzeba było grać przeciwko nim..
Wystarczy spojrzeć na nazwy krajów jakie grały Malezja i Indonezja i już wiadomo że poziom marny
The Malaysia women&#39;s national handball team is the national women&#39;s handball team of Malaysia and is controlled by the Malaysia Handball Association. It will make its first appearance at the Asian Games in 2018.
Zawsze jest ryzyko jak w każdym typie. Poczytałem trochę na temat tych drużyn i inne opinie odnośnie meczu.Było minęło. Temat meczu można zakończyć. Zaraz rusza tenis w Cincinnati
Propozycje tenisowe
Makarova @1,98
Stawka: 3j
Lepchenko +1,5 seta @1,91
Stawka: 3j
Sock +1,5 seta @1,55
Babos +1,5 seta @1,53
Kyrgios - Kudla o9,5 w 1 secie @1,7
Osaka @1,67
Lajovic - Raonic o21,5 @1,49
AKO:9,89
Stawka: 3j
Gdzie jest haczyk w meczu Pliskovej z Radwańską? Kursy równe a jak dla mnie Karolina może przegrać jedynie sama z sobą, Radwańska się skończyła 2 lata temu i do póki ranking będzie jej pozwalał grać w większych turniejach to będzie grac, ale maks 2-3 lata i emeryturka niestety.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
The Malaysia women&#39;s national handball team is the national women&#39;s handball team of Malaysia and is controlled by the Malaysia Handball Association. It will make its first appearance at the Asian Games in 2018.
Zawsze jest ryzyko jak w każdym typie. Poczytałem trochę na temat tych drużyn i inne opinie odnośnie meczu.Było minęło. Temat meczu można zakończyć. Zaraz rusza tenis w Cincinnati
Propozycje tenisowe
Makarova @1,98
Stawka: 3j
Lepchenko +1,5 seta @1,91
Stawka: 3j
Sock +1,5 seta @1,55
Babos +1,5 seta @1,53
Kyrgios - Kudla o9,5 w 1 secie @1,7
Osaka @1,67
Lajovic - Raonic o21,5 @1,49
AKO:9,89
Stawka: 3j
Gdzie jest haczyk w meczu Pliskovej z Radwańską? Kursy równe a jak dla mnie Karolina może przegrać jedynie sama z sobą, Radwańska się skończyła 2 lata temu i do póki ranking będzie jej pozwalał grać w większych turniejach to będzie grac, ale maks 2-3 lata i emeryturka niestety.
0:7 h2h dlatego
W dodatku czeszka wygrała tam w 2016 i była w półfinale rok temu ja gram 1 grubo
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
0:7 h2h dlatego
W dodatku czeszka wygrała tam w 2016 i była w półfinale rok temu ja gram 1 grubo
ta ostatni mecz prawie 2 lata temu, jak pisałem Radwańska się skończyła po sezonie 2016 więc jakie to ma teraz znaczenie? Też grałbym mocno w Pilskovą tylko właśnie ten duży wzrost kursów z 1,55 na 1,87 mnie dziwi. Ostatnio tak duży wzrost był na Bertens w meczu z Barty i sie skończyło na szybkim 0:2
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
ta ostatni mecz prawie 2 lata temu, jak pisałem Radwańska się skończyła po sezonie 2016 więc jakie to ma teraz znaczenie? Też grałbym mocno w Pilskovą tylko właśnie ten duży wzrost kursów z 1,55 na 1,87 mnie dziwi. Ostatnio tak duży wzrost był na Bertens w meczu z Barty i sie skończyło na szybkim 0:2
Bo ludzie ładuja w Agnieszkę jak zobaczą h2h a widać że czeszka ostatnio lubi ten turniej
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
3.
Spotkanie: El Daklyeh - El Entag El Harby
Typ: Btts w drugiej połowie (0:1 HT)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365


Edit.
Jak ktoś się obawia btts w drugiej można zagrać sam btts w meczu po 2.10 (52min).
Powodzenia

Edit.
⛔
Chodzili w drugiej połowie nie grali...
Niebawem wstawię coś w temacie jak i tutaj... Glownie Anglia.
Mam nadzieję że na ✅.
1/2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom