>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Brawo korki weszły tu i tu. Ale dziwi mnie jedno. Czy naprawdę te wszystkie wpadki RB Salzburga to aby przypadek? Oni już tak wchodzą do tej LM któryś raz z rzędu. Przecież to aż nielogiczne... Mając 2:0 u siebie z moim zdaniem mega średnią drużyną wyrwać szybkie 2.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Salzburg za to co zrobiliście, to kibice powinni was tam zlinczować. Lepiej nie wychodzcie ze stadioniu, największe przegrywy na tej kuli ziemskiej ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Pytanie trochę nie w temacie. Czy da się usunąć konto w STS ? Już dawno powinienem to zrobić, ale dzisiaj już się czara goryczy przelała. Obserwowałem kartki w meczu Salzburg - Crvena i właściwie tylko oni na żywo nie mieli tej opcji. Oczywiście przy 2:2. To jest chyba jedyny polski bukmacher, który usuwa ryzykowne dla niego zakłady...
 
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pytanie trochę nie w temacie. Czy da się usunąć konto w STS ? Już dawno powinienem to zrobić, ale dzisiaj już się czara goryczy przelała. Obserwowałem kartki w meczu Salzburg - Crvena i właściwie tylko oni na żywo nie mieli tej opcji. Oczywiście przy 2:2. To jest chyba jedyny polski bukmacher, który usuwa ryzykowne dla niego zakłady...
Na pewno mozesz sobie konto zawiesic ale czy usunac sie da tego nie wiem. Najlepiej napisz do nich. Wydaje mi sie, ze jesli taka masz wole to powinni to zrobic ale lepiej sie zastanow czy jest sens podejmowac taka decyzje pod wyplywem emocji.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pytanie trochę nie w temacie. Czy da się usunąć konto w STS ? Już dawno powinienem to zrobić, ale dzisiaj już się czara goryczy przelała. Obserwowałem kartki w meczu Salzburg - Crvena i właściwie tylko oni na żywo nie mieli tej opcji. Oczywiście przy 2:2. To jest chyba jedyny polski bukmacher, który usuwa ryzykowne dla niego zakłady...
Możesz je po prostu zawiesić, będzie nieaktywne, ale Twoje dane będą przetrzymywać jeszcze i tak 5 lat, bo tak wynika z ustawy hazardowej.
Szanowny Kliencie,

w odpowiedzi na wniosek o zamknięcie konta, uprzejmie informujemy, iż konto zostało zamknięte i od dnia jest ono nieaktywne.
Przypominamy jednocześnie, że od tej pory możliwość zalogowania się do serwisu STS Online będzie niedostępna. Zgodnie z regulaminem zakładów internetowych, każdy użytkownik może posiadać jedno konto w serwisie STS Online, w związku z czym założenie nowego konta na Pana dane będzie niemożliwe.
Informujemy zarazem, że Pana dane nie mogą trwale zostać usunięte z bazy danych z powodu ustaleń wynikających z ustawy o grach hazardowych:
Art. 15d. [Obowiązki podmiotu urządzającego zakłady]
3. Podmiot urządzający zakłady wzajemne przez sieć Internet jest obowiązany prowadzić, w czasie rzeczywistym, w urządzeniu służącym do archiwizacji danych usytuowanym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, archiwizację wszelkich danych wymienianych między tym podmiotem a uczestnikiem zakładu wzajemnego, w tym pozwalających na ustalenie przebiegu i wyniku zakładu wzajemnego oraz przeprowadzanych transakcji wynikających z tego zakładu oraz danych niezbędnych do identyfikacji uczestnika zakładu wzajemnego.
7. Dane, o których mowa w ust. 3, są przechowywane przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym dokonano ich archiwizacji. Po upływie tego okresu podmiot urządzający zakłady wzajemne przez sieć Internet usuwa dane.
Jednocześnie informujemy, iż dane osobowe Klientów podlegają ochronie przewidzianej w ustawie z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) . Firma Star-Typ Sport Zakłady wzajemne oświadcza, że dane te przetwarzane są zgodnie z przepisami prawnymi zawartymi w powyższych aktach, w sposób technicznie i organizacyjnie bezpieczny, uniemożliwiający dostęp podmiotom trzecim.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt, pozostawiając w treści historię wcześniejszej korespondencji.

--
Pozdrawiamy
Customer Service STS
Maciej
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Oakland Athletics @ 2.43
e: szybki out i już 1.97, polecam najwyżej poczekać do zakończenia przez nich 9 inningu to znowu wroci
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Ok , dzięki za odpowiedzi i przepraszam za offtop. Typu nie podam, bo nie ma co grać na siłę ????
Trochę pod wpływem emocji, ale jednak porównując wszystkie aspekty to STS nie jest solidną firmą ???? Czasu na wyłapywanie ich błędów nie mam, więc nie ma co im nabijać klientów.
 
ferdzio1 59,2K

ferdzio1

Użytkownik
Ok , dzięki za odpowiedzi i przepraszam za offtop. Typu nie podam, bo nie ma co grać na siłę ????
Trochę pod wpływem emocji, ale jednak porównując wszystkie aspekty to STS nie jest solidną firmą ???? Czasu na wyłapywanie ich błędów nie mam, więc nie ma co im nabijać klientów.
No sensu tam grać nie ma
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Thiem WIN
Svitolina WIN ✅
Rojer/Tecau WIN ✅
Wawrinka WIN ✅
Isner - Jarry @ over 10,5 gema w 1 secie ✅
Chardy - Anderson @ over 9,5 gema w 1 secie ⛔
Murray - Verdasco @ over 3,5 seta ✅
Medvedev - Tsitsipas @ over 3,5 seta ✅
@ AKO 11,70
Chardy....ty pało ???? Nie mogę uwierzyc, ze ten kretyn francuski tak zawalil 7 gem i sie polamal ????
Takie AKO mi polozyl.... To cale obstawianie nie ma sensu. Jak ktos na tym forum wychodzi na tym miesiecznie np. 5000 do przodu to chcialbym poznac takiego geniusza. Zawsze jakis kretyn zepsuje kupon.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mam kilka kopii takiego składaka
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDU4NjQwNzIzNjAwMDq8O9lNUcGZAzv06kg=&amp;kind=MAIN
zaa regulaminem fortuny;
- w zakładzie tym bierze się pod uwagę wynik osiągnięty w regulaminowym czasie gry

dwie kartki po końcowym gwizdu, a więc po zakończeniu mczu i na co tu się powoływać jak wszystkie raporty wskazują łącznie z uefowskim że było tak czy siak 8
Ale kartki po gwizdku sa normalnie liczone. Z dogrywki nie bylyby liczone.
Sedzia ma prawo dac kartke w tunelu nawet i do raportu tez idzie .
 
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ale kartki po gwizdku sa normalnie liczone. Z dogrywki nie bylyby liczone.
Sedzia ma prawo dac kartke w tunelu nawet i do raportu tez idzie .
Nigdy nie sa po zakonczeniu meczu kartki liczone. Tak samo jak nie sa liczone dla jakiegos zawodnika z lawki rezerwowych. Chodzi mi oczywiscie o to ze buk ich nie liczy.
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tb w 1 secie u Isnera planowo. U7,5 brejkow u delpo jak w maslo. Verdasco juz ma dwa sety czyli tez ksiegarnia. Nie za bardzo rozumiem co ludzie widzieli w Murrayu ze po takim kursie ladowali jak +1,5 dla fernando byl po wiekszym kursie. I do tego pierwszy krok do 10k wykonany. Wszystkie mecze na luzie i jeszcze kilka spotkan w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom