>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Delfin SC (res) - CD Univ. Catolica del Ecuador (res) over 5,5 1.50
Delfin SC (res) - CD Univ. Catolica del Ecuador (res) over 6,5 2.40

Anderson ,thiem ,azerenka ,fritz,isner,del,wawrinka,svietolina,stepens,mertens,sevatowa i coric ako 14
4-2 zabrakło 1 gola trudno
5,5 ✅
6,5 ⛔
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Over 139.5 Tunezja z Algierią młodzi @ 3.85 ✅
Szybko grają, może umiejętności słabe, ale przy takim tempie i dużej ilości fauli spokojnie mogą te 30 pkt jeszcze rzucić.

Farcik w pizdu, ale ważne, że w końcu coś weszło, bo dziura dobra była.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hokej valerenga i Bolzano do gry i ceskie budejki o 18
Myślę valerenga i BOLZANO GIT
Mi już skalica odrypała
Mam 3 mecze budejki,bolzano i valerenga 2.61 musi wejsć bo już niemam kasy wszystko puściłem w sts i na jutro lm jak ktoś zainteresowany dajcie znać ,postaram się coś poskładać jakieś fajne ako z hokeja ,umnie w temacie jest ale jak ktoś będzie potrzebował prosze pisać ,wspólnymi siłami ogramy buka jutro na hokeju ????:]:bow::yes::dance::fistbump:;)\w/
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Tsitsipas +2.5 seta @2
kurs na zwycięstwo pre mnie nie przekonywał, ale kurs 2 na seta, myśle ze da Rade ugrać tego jednego.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
O kurna, ta Algieria z Tunezją dogrywki grają :eek: Przecież tam było 72-69 na 4 sekundy przed koncem, czyli te kołki z Tunezji musiały za trzy rzucić :eek:

Haha, a jeszcze na kilka sekund przed koncem dało się zagrać teraz under taki, że max 1 pkt mogł wpaść. Już pomijam, że nawet jakby faulowali to 2/2 z wolnych mało realne u nich, ale było widać, jak trener na czasie pokazywał, żeby już nie faulowali i poczekali na koniec meczu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom