>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
adik1992 501,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Malediwy - Hong Kong o129,5 @1,75
Japonia - Katar o178,5 @1,88
siatka na 14
tasiemka na us open
Copil +2,5 1 set @1,45
Djokovic - Fucsovics u2,5 przełamania w 1 secie @1,59
Hanfman - Kohlschreiber o3,5 seta @1,53
Baghdathis - Jużny o3,5 seta @1,53
Vandeweghe @1,59
Goffin -1,5 w 1 secie @1,37
Van Uytwanck +1,5 seta @1,58
Polansky - Zverev u2,5 przełamania w 1 secie @1,5
AKO: 27,86
Stawka: 3j
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Liverpool Montevideo (res) - Danubio (res) over 2,5 1.50
Liverpool Montevideo (res) - Danubio (res) 1 1.90
Chinese Taipei W - China W +4,5 1 1.54
Chinese Taipei W - China W +4 1 1.80
Dundee Utd (res) - Kilmarnock (res) over 2,5 1.30
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
2.
Spotkanie: Sigma Olomouc U21 - FC Zlin U21
Typ: Btts w drugiej połowie (2:1 HT)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

Podwójna
Ja w ten sposób :]
Siema Tomcio

Edit
Wynik: 2:2...
1/1
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Typer siemanko wczoraj uwaliła mi Jamajka a Cuba dała zarobić ,a ch te babki są nie do rozgryzienia ,niewiesz co im odwali :facepalm::headbang: ???? :slap:
Dunfermline (res) - Motherwell (res)
Total Over(2.5) 1.33
St. Johnstone (res) - Queen of the South (res)
Total Over(2.5) 1.4
1.86
St jonse 2,5 1.40
ten pojedyńczy wydaje się być dobry typ
duntermile nie wiem jak pograją ale dałem do tego
Dzisiaj widze Hurkacz wins i chyba walne ostro ten 1 meczyk ,albo zrobie tasiemke z ako 10 :drunk:
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Kurde tu na tym forum jest tyle kumatych ludzi, ze mnie to szukuje, ze my nie mozemy sobie naprawde nawzajem pomoc i zlozyc kazdego dnia jakies zajebiste AKO z kursem np. 5 na takie US Open....aby kazdy zarobil.
1,10 Chunga bym brał do AKO na pewno dziś.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Kurde tu na tym forum jest tyle kumatych ludzi, ze mnie to szukuje, ze my nie mozemy sobie naprawde nawzajem pomoc i zlozyc kazdego dnia jakies zajebiste AKO z kursem np. 5 na takie US Open....aby kazdy zarobil.
1,10 Chunga bym brał do AKO na pewno dziś.
Zgadzam się z Tobą,że są na forum takie mądre głowy i gdyby grać teamplay to tutaj co drugi by był bogatszy o drugie tyle. Tylko problem w tym,że jak jeden da typ to drugi zaraz podważy swoimi argumemtami i zwyzywa takiego poczym okazuje się,że TYPER A miał racje ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
no ja mma tasiemke z ziemniaka ako 20
Osaka,woźniacki,Kerber,cibulkowa,Nicolescu,cornet,kwitowa,djoko,gasguet,czang,hurkacz,cilic,batista,klizman,swartzman,kolsziber,gofin,Nisikori,kyrgios i federer
taki kuponik puściłem 26.72
Zgadzam się z Tobą,że są na forum takie mądre głowy i gdyby grać teamplay to tutaj co drugi by był bogatszy o drugie tyle. Tylko problem w tym,że jak jeden da typ to drugi zaraz podważy swoimi argumemtami i zwyzywa takiego poczym okazuje się,że TYPER A miał racje ????
Zgadzam się nie raz każdy się kłocił co do tenisa ,ale możemy podać każdy 1 typ z użytkowników najpewniejszy i sie ako zrobi z tych wszystkich meczy nawet nie musi być 5 wystarczy koło 3 i wygrać ,ale wiesz co odwali i kto
Wczoraj pokazała halep ,dzisiaj tak myśle że wygra troicki 3.40 ale to moje przekonanie jest ten mecz nie daje mi spokoju
 
adik1992 501,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Gdyby ktoś chciał stawiać na Puig to radże uważać albo poczekać na live. Ostatnio skreczowała z Suarez w 1/2 w piątek, czyli 4 dni temu z powodu kontuzji mięśnia bodajże uda, które miała dość mocno obwiązane od początku meczu. Schodziła ze łzami w oczach, w ostatnim gemie nie była w stanie biegać do piłek, a wiadomo że kontuzje mięśniowe tak łatwo nie puszczają. W formie jest ale na stojąco nie da rady wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom