>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Przez ostatnie dni forum chodziło tak, że lepiej było w ogóle nie wchodzić. Nie ładowały się tematy, a jak już się wczytały po 5 minutach, to wszystko było porozrzucane po całej stronie, obrazki się nie ładowały i ogólnie to był kompletny chaos. Dzisiaj chyba dopiero zaczęło już normalnie działac, a jak wszedłem to już się zaczął mecz i nawet tutaj nie wrzuciłem pustego typu, a co dopiero się rozpisywać w dziale. Gratulacje dla tych, którzy o tym wspominali w dziale i pograli.
forum działa poprawnie od wczoraj od 19
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
5.
Spotkanie
: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław
Typ: Sosnowiec over 1.5 gola (0:2 46min)
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Nie trzeba pisać że jest to ryzykowny zakład.
Polecam Btts w meczu po 1.75 - bezpieczniej
0/4
✅
Podziękował chłopakom...
Miałem zagrać 1X w przerwie ale nie będę się wygłupiał myślę a tu 3:2 już :]
1/4
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Wks 2.45
jedziemy z nimi
⛔
Niestety 2-0 prowadzić i przegrać i czerwona jeszcze ,jednak Polska to strata Kasy jest
halep też odwaliła niesamowicie trudno ,coraz bardziej cieżko trafić jest ,niestety
Czekamy na lm z hokeje i pierdzielimy na gole
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Ten Dimitrov to miernota jak ich malo. Gdzie on do Federa porownywany jak on sie nawet do Wawrinki nie umywa. Szwajcar wygral 3 szlemy w karierze , a Dimitrov nie wygra ani jednego.
płaczku nr. 1 na forum. Do federera porównywany stylem, bo ma meega podobny a nie potencjałem
idź płacz gdzie indziej, życie już dawno przegrałeś, nie wiem co przegrywasz teraz xddd od 100 lat na tym forum haha
ciekawe czy Edmund przegra z Lorenzim;))
edumnd kontuzjowany jest, ledwo biega
będzie krecz bankowo
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
płaczku nr. 1 na forum. Do federera porównywany stylem, bo ma meega podobny a nie potencjałem
idź płacz gdzie indziej, życie już dawno przegrałeś, nie wiem co przegrywasz teraz xddd od 100 lat na tym forum haha
edumnd kontuzjowany jest, ledwo biega
będzie krecz bankowo
&#39;a jak Edmund dogra do konca?? to co wtedy? ja tam obstawiiam ze dogra do konca i przegra w 4 setach
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Edmund tego starucha amatorskiego może poskładać nawet z kontuzją, wziął proszki od bólu. zobaczymy
Ale łapie sie za więzadła co chwila, więc nie wróże nic dobrego i tak
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Edmund tego starucha amatorskiego może poskładać nawet z kontuzją, wziął proszki od bólu. zobaczymy
Ale łapie sie za więzadła co chwila, więc nie wróże nic dobrego i tak
to są tzw jaja. ja nie ogladam Edmunda a czy ktos jest w stanie powiedziec w ktorej czesci meczu on doznal tej kontuzji?? przweciez on powinien LOrenziego na hardzie rozjechac 6:1 6:2 6:2 w poltorej godziny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom