>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Sowa/Stadie &amp; Silic/Pribanic @ 2.63 ✅ za podwójną stawkę.
W obu przypadkach stawiam na warunki fizyczne. Szczególnie w przypadku meczu Niemców z Norwegami, 2-metrowy Sowa powinien tyrać na siatce stosunkowo niskich rywali.
W meczu młodych Węgrów podobnie mi się wydaje, Silić to naprawdę kawał zawodnika, w każdym meczu łapie sporo bloków, a rywale z tego co oglądałem w tym turnieju w ataku radzą sobie dość przeciętnie.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Nie widziałem powtorki... Bramkarz Wilków ma dzisiaj dzień...
MC mógłby już 4:0 prowadzić. Mam, że wilki nie strzelą gola i zamyka mi ako na ponad 5 stów. Kontrować to po 2.74 czy się nie opłaca, póki co teraz?
Trochę się obawiam, że coś tam mogą w kontrze zrobić, bo niby MC czwórką obrońców, ale w drugiej połowie będzie ofesywnie, a Wilki poza spalonym mieli jeszcze jedną dobrą okazję.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Over 9,5 corners
2.00
Bet365
Mendy zapewnia zagrozenie po obu stronach boiska, a City nawet jesli strzeli, dazy do kolejnej. Wilki fajnie chodza skrzydlami
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
8.
Spotkanie: Wolver - Man City
Typ: Man City czyste konto? Nie (0:0 HT)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Podwójna

Wolver to nie chłopcy do bicia...
Ogolnie &quot;cięzki&quot; mecz. Gospodarze potrafią zagrać dobrze w obronie a historia pokazuje że na 6 ostatnich meczy pomiędzy tymi dwoma drużynami spotkania 4-krotnie kończyły się btts-em... Druga połowa wszystko może przynieść... Gram i polecam - tak jak zawsze, gdzie uważam że są szanse. Co będzie?
Boisko zweryfikuje a my dowiemy się niebawem...
Powodzenia
Edit.
✅
5/3
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
MC nadal czwórką obrońców w obronie, a z Huddersfield stracili bramkę przy prowadzeniu 3:0 i grając trójką obronców, a ostatecznie wygrywając 6:1.
Chociaż teraz trochę szczęścia mieli...
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
9.
Spotkanie
: Milton Keynes - Exeter
Typ: Exeter over 1.5 gola (0:0 2min)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Podwojna
5/4
10.
Spotkanie: Bolton - Sheff Utd
Typ: Btts w pierwszej połowie (0:1 7min)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Podwojna

Edit.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie, korzystał ktoś z Was z darmowego dostępu na 10 dni do Eleven? Na czym to polega? Co tam trzeba podać? Bo bym sobie aktywował na weekend, dobre mecze dziś, coś bym obejrzał. Dzięki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom