>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ja to zagrałem na poczatku meczu ! nagle na koniec okazalo sie ze 3 minuty zabrane z 1 polowy...
I tyle, każdy Bukmacher ma taką informację na dole strony, co w skrócie oznacza, że w takiej sytuacji, jak Twoja możesz ich pocałować ???? np. Całoroczny też coś takiego miał, że jak stawiałeś na kosza, to np. Zegar odliczał czas do końca kwarty np. z 1:50 do 1:38, a potem nagle przeskakiwało na 1:45, bo np. Był faul i zegar zatrzymany.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Fortuna ładnie przekreciła mnie. Zagrałem mecz ręcznej na live FCT Budapest over 19.5 gola.. Mieli juz 19 goli i zostały 3 minuty do konca przerwy. Nagle czas z 27 zrobilo sie 30 i HT. Pisze do nich ze to ich blad i wprowadzaja w blad klienta, skoro relany czas byl tam 30 a u nich 27.. a oni domnie.. ze to klienta powienien sledzic realny czas w tv czy na flashscorze.. i kasa oczywiscie umoczona. Hahaha paranoja !
takze jak gracie na live to uwazajacie.. bo ich blad was bedzie kosztaowal strate kasy.
kazdy bukamcher, czy to powazny czy gownobuk ma informacje przy zakladach na zywo lub w regulaminie ze nie biora odpowiedzialnosci za informacje, wynik, czas podany przy zakladach.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Dokładnie nie biorą odpowiedzialności za czas. Pod warunkiem że przegrasz. Bo jak znajdziesz ich błąd i to wykorzystasz to wtedy robią zwrot.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
9.
Spotkanie: Piast - Korona
Typ: Piast over 3.5 gola (2:0 52min)
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365

Over 2.5 Piasta na spokojnie powinno wejść
Ale wiadomo jak z naszą liga... Różne cuda się dzieją ...
Zaraz dam coś pewniejszego...
6/2
10.
Spotkanie: Ismaily - Misr Lel Makasa
Typ: Ismaily over 1.5 gola (1:0 HT)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Podwojna

I odważniej
11.
Spotkanie: Ismaily - Misr Lel Makasa
Typ: over 2.5 gola (1:0 HT)
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Podwojna

Takie coś narazie zagrałem.
Pany a tutaj jeszcze coś takiego znalazłem...
Myślę że warto! Promo?
Kto widział Mikołaja? :]
:gift:
Over 3.5 gola do ako jakiegoś po 1.57 smialo. Natomiast perełka według mnie to...
12.
Spotkanie: FC Flora Tallinn - JK Tammeka Targu
Typ: Btts/yes (2:0 HT)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Potrojna.


Edit.
Co tu się wyprawia...
SORRY JAK KTOS GRAL BTTS
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Virtus Pro - MVP (cs zotac);
Mvp wygra @3.1 potrójna , mvp +1.5 5j @1.65 i MVP wygra 2:0 @6
Vp dopiero co wrócili z wakacji. Niemal nie mieli czasu na trening ze snaczim. A mvp ostatnio całkiem niezle sie prezentują wywalczyli gładko 3:0 wyjazd na iem Chicago. Juz raz grali z vp i było bardzo blisko ich zwycięstwa, teraz myśle ze to sie ziści. Vp ten turniej olewaja, jak sie uda to sie uda a jak nie to trudno. Za 2tyg kwalifikacje do majora i to po tym turnieju treningi pełna para idą. Także warto iść w strone Korei
✅
✅
⛔
Siedzi aż miło, jak mówiłem, bez przygotowania, ct nie funkcjonuje na razie kompletnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom