>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
mchal gra dobra ale widać braki jeszcze chyba w doświadczeniu. Taka łatwa runda na 15:15 i nie wytrzymali. A tak po za tym co na dziś widzisz w IEMie? North chyba najpewniejsze ze stawki. Po za tym też gram win 2 mapy, na całościowy win się nie odważę chyba że po wygranej mapie, zobaczymy.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
mchal gra dobra ale widać braki jeszcze chyba w doświadczeniu. Taka łatwa runda na 15:15 i nie wytrzymali. A tak po za tym co na dziś widzisz w IEMie? North chyba najpewniejsze ze stawki. Po za tym też gram win 2 mapy, na całościowy win się nie odważę chyba że po wygranej mapie, zobaczymy.
Najpierw poczekam na koniec tego meczu, później będę ewentualnie myślał ???? . Niby łatwa runda, ale Tyloo perfekcyjnie ich skontrowało i trafili z ustawieniem. Dla mnie aimowo wyglądają lepiej w tym meczu, przygotowani taktycznie są i liczę, że jeszcze to spokojnie ogarną.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Karlovic to stal sie niezlym chlopcem do bicia ????
Uwaga ... Altamirano go pogonil 2:0 z turnieju ????
Jak na moje oko to Karlovic skonczy w po tym sezonie kariere. Juz spadl w okolice 150 miejsca. Czyli musialby grac kwale do turniejow a w jego wieku jak widac jest to duzy wysilek. Serwis juz jest slaby jak na niego. Praktycznie co mecz polamany .
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Widzisz o tym mówiłem, jest podnieta,że oszukali ich a jeden gość ich robi na bombside, ewidentny brak doświadczenia. Fajne taktyki etc, ale pewnego poziomu tieru 2 nie przeskoczą. Granie na Fragsters,bpro etc to ich poziom i go chyba nigdy nie przeskoczą ;p
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Widzisz o tym mówiłem, jest podnieta,że oszukali ich a jeden gość ich robi na bombside, ewidentny brak doświadczenia. Fajne taktyki etc, ale pewnego poziomu tieru 2 nie przeskoczą. Granie na Fragsters,bpro etc to ich poziom i go chyba nigdy nie przeskoczą ;p
kto normalny rotując na bsa wchodzi 5ciu monsterem, wystarczyło, żeby jeden z nich poszedł na shorta... przegrywają eco albo force z cztkami i nie wezmą mapy pewnie
///
udało im się, ale słabo to wygląda
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
To znaczy moim zdaniem taktycznie na Overpassie wyglądali naprawdę super, ekstra wejścia, wszystko ładnie poukładane full na full po TT to chyba wszystkie wygrane. I uwaga, mają 4 na 5, lub na eko przeciwników i zaczynają się proste błędy. Te wejście na BS, potem fajnie 5 na 4 i na longu jeden gościu zabija 3 bez żadnych granatów etc. potem w 1:20 Mou jest już na ich plecach w rundzie na 14:14. Wygrali bo byli o wiele lepsi na Overku a skończyło się 16:14... Inferno to już dobra mapa dla Tyloo. Ja tam idę w ich stronę 1.72 Unibet.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Cs
Kinguin - Tyloo (2 mapa) @2.1 1xbet
Tutaj mocniej, Tyloo tej mapy praktycznie nie gra o czym pisałem w dziale esportu, tu Polacy powinni to ogarnąć.
A dla organizatorów wielki ⛔ za 2h opóźnienia, zamiast spać to człowiek czeka jak głupi :headbang:
North 2-0?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Heroic gra z trenerem, więc North powinno spokojnie wygrać, ale kursy już poleciał od kiedy pojawiło się info. Nie widziałem wczoraj ani jednych ani drugich, ale gdybym miał grać to chyba wlaśnie to 2-0, chociaż nie lubię takich betów.
Na noc próbuję z cs&#39;a coś takiego, bo te kursy jednak za duże trochę.
Kinguin - Tyloo @2,55
✅✅
Cs
Kinguin - Tyloo (2 mapa) @2.1 1xbet
Tutaj mocniej, Tyloo tej mapy praktycznie nie gra o czym pisałem w dziale esportu, tu Polacy powinni to ogarnąć.
✅✅
Jeszcze raz z cs Kinguin win mecz @3.95.
Sorry ale obok takiego kursu nie potrafię przejsc obok. Przegrali mapę przeciwnika 16-14, teraz ich mapa która IMO z taką gra biorą, decider train na którym również dobrze się czują. Albo weekend balowania albo przerwa
✅✅:champagne::dance:
Na trainie ich azjaci zjedzą z palcem w nosie ????
Mam nadzieję, że ich posiłek był tak obfity jak moje łowy, chociaż w tak malutkich nosach raczej za wiele nie mogli znaleźć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z cyklu ogrywamy głupich ruskich.
W meczu Radarong/Udomchave wynik stoi od dluzszego czasu na 18-9 1set ale kursy nie są zablokowane.
Under 30.5 1set @ 4.78
Rywalki skreczowały. Oficjalnie wynik jest 21-9, 21-0 więc może rozliczą na plus ????
TNT-Black Water
4Q under 48.5 @ 2.72 ✅
Klasyczna filipinska 4 kwarta przy bardzo równym wyniku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom