>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
Jak mogli nie uznać tego gola dla Śląska?? czy ktoś mi może wytłumaczyć czemu nie został uznany? To przecież ci panowie przy Varze powinni zostać wywaleni bo to ludzkie pojęcie
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
over 2,5 w Gdańsku 2,27
Jak mogli nie uznać tego gola dla Śląska?? czy ktoś mi może wytłumaczyć czemu nie został uznany? To przecież ci panowie przy Varze powinni zostać wywaleni bo to ludzkie pojęcie
Tez kompletnie tego nie rozumie:wasntme:
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
9.
Spotkanie: Lechia - Śląsk
Typ: Btts/yes (1:0 65min)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Podwójna.


10.
Spotkanie: Mlada Boleslaw - Sigma
Typ: Mlada Boleslaw over 1.5 gola (0:1 HT)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365


Edit.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Piech absorbował uwagę Kuciaka
65 min pierwsze skorcze w Gdansku. Jakby ich przenieść na plażę parę km obok to by nikt uwagi nie zwrócił
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Lok Moskwa vs CSKA Moskwa
CSKA: Akinfeev Fernandes Magnusson Becao Chernov Nabapkin Bistrovic Dzagov Vitinho Efremov Chalov
Lokomotiv: Ghuillerme Ignatiev Kvirkvelia Corluka Rybus Barinov Denisov Miranczuk Miranczuk Fernandes Eder
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
  • Harry Schlegel/Lennart Kroha - Kruger/Hopt
    1X2: W1
    1.784 ✅
  • Peter/Sperl - Astrid Munkwitz/Doreen Kauschus
    1X2: W1
    1.784 ✅

Taki dubelek polecam z niemieckiego beach volleya.
Nie będę cudował, że znam te pary, ale oglądałem dzisiaj wszystkie ich mecze. Korespondencyjnie można coś porównać, bo grały z tymi samymi rywalami (rywalkami).
Peter/Sperl gładko i pewnie porobiły rywalki w setach do 10, podczas gdy z tymi samymi zawodniczkami Munskwitz/Kauschus męczyły się 3 sety i tak z gry wcale nie były jakoś lepsze. Równie dobrze mogły przegrać.
Schleger/Kroha zniszczyli jakąś amatorską pare, w jednym secie nawet do 4. Z tymi samymi amatorami Kruger/Hopt własnie męczą bułe, niby wygrali pierwszego do 11, ale w drugim idą łeb w łeb. Z parą, która łącznie w 2 setach ze Schleger/Kroha zdobyła 13 pkt.
Pewnie macie większe kursy. Ja to wkleiłem z 1xbeta, gdzie mam marże zabitą.
Dwa razy spokojne 2-0.
U kobitek różnica 2-3 klas się okazało. Jakby pre było na Peter/Sperl 1.10 to i tak nie było by za nisko na pewno.
U chłopów bardziej wyrównany mecz, ale w decydujących momentach o te 2-3 pkt lepsza para z przodu, głównie dzięki doświadczeniu Schlegela ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Wisla - Miedz over 1.5 gola @1.36
St.Liege - Gent BTTS @1.80
AKO 2.45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom