>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Witam,
Czy przewijał się gdzieś przez forum wątek gry u zagranicznych bukmacherów i wpłat/wypłat za pomocą karty Revolut? Używając opcji wyszukiwania nie widzę interesujących wątków. Ktoś coś widział, ktoś coś wie? Co o tym sądzicie?
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
10.
Spotkanie: Irtysh Pavlodar - Trakai
Typ: Trakai over 1.5 gola (0:1 33min)
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Podwójna.

Edit.
Co za dzień. Dopiero jestem, widzę że nie tylko ja poleciałem... Dobrze że LE nie tknalem...
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Ja sie drocze z ta gimbaza. Dobry pomysl he
znowu bym się zniszczył jak szmata :champagne::champagne::champagne::dance::dance::dance::dance:
Polska U20 w siatkę 3.00 kurs
widzę tutaj value ale kompletnie dno jestem z tej dyscypliny - szpece mówic co i jak
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
zapraszam do Krakowa na rozkminkę
kris rób swoje nie zwracaj uwagi na innych jak dokuczają ,mi też wkurzają ale nie reaguje bo szkoda nerwów ,dalej robie to co lubie
A ty też tak rób ,wazne jest wygrywanie a nie wyzywanie się
Nie rozumiem takich ludzi co tak robią ,chyba że szukają zaczepki to niech wyjdą na ulice
Pozdrawiam i rób swoje ????:bow::yes:
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
SerbiaU20 -6.5 pkt OT
1.79
Serbia wg mnie jedna z mocniejszych ekip w swoim roczniku, Francja jedzie na marce ale prawda jest taka, że są po prostu słabi. Porażka z Ukrainą, Hiszpanią którą Serbia ograłą 85:70
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Powazniejsze granie LM z wiadomych wzgledow juz sobie dawno odpuscilem, czysto 4fun gram takie cos. Powtarzam 4fun, nie grajcie tego ;)
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Powazniejsze granie LM z wiadomych wzgledow juz sobie dawno odpuscilem, czysto 4fun gram takie cos. Powtarzam 4fun, nie grajcie tego ;)
Mogę dać Ci nr konta? jak 150 funtów to 4fun to musisz być dobrze przy kasie :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom