>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Ferrer to naprawde juz powinien skonczyc kariere zal patrzec jak sie gosc meczy i jest cieniem dawnego Dawida&quot; Pitbula &quot; Ferrera
Wieku niestety nie oszukasz, Ferrer zawsze był walczak. Zresztą rok temu w podobnym okresie roku jeszcze coś tam ciupał
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja czytalem jakis wywiad z Ferrerem ostatnio. On sam powiedzial, ze po US OPEN koniec kariery. Nic mu nie wychodzi, nie ma przyjemnosci z gry i wedlug mnie on bedzie przegrywal teraz wszystko jak leci, a kursy caly czas wysokie jak cholera na przeciwnikow.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Gavrilova popełniła dotąd 16 podwojnych ????
edit juz 17
Kurde ja chciałem atakować Safarova w secie ale jakoś przeszło koło nosa a było już dobre 7 na nią. Wolałbym żeby Gavrilova ogarnęła bo dupsko boli, że kurs koło nosa ;p
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Kurde ja chciałem atakować Safarova w secie ale jakoś przeszło koło nosa a było już dobre 7 na nią. Wolałbym żeby Gavrilova ogarnęła bo dupsko boli, że kurs koło nosa ;p
tak patrzac po wyniku i to jak grała Gavrilova od stanu 5:2 w 3 secie to ten mecz smierdział ???? swioją drogą ciekawe jaki jest rekord podwojnych w meczu WTA ciekawe 17 podwojnych tto juz jakies osiagniecie. Safarova przegrała 1 seta praktycznie ze stanu prowadząc 4:1 2 seta Daria przegrała prowadząc ze stanu 4:2 i 3 ego Daria ze stanu 5:2
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
tak patrzac po wyniku i to jak grała Gavrilova od stanu 5:2 w 3 secie to ten mecz smierdział ???? swioją drogą ciekawe jaki jest rekord podwojnych w meczu WTA ciekawe 17 podwojnych tto juz jakies osiagniecie. Safarova przegrała 1 seta praktycznie ze stanu prowadząc 4:1 2 seta Daria przegrała prowadząc ze stanu 4:2 i 3 ego Daria ze stanu 5:2
Nie ogladalem wiec ciezko sie odniesc ale przebieg setow podejrzany. Tyle ze to baby wiec trzeba brac poprawke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom