>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Jak dla mnie Kevin to bierze. Isner bardzo statycznie gra, bardzo slabo w wymianach. Jak dla mnie Kevin go za chwile przelamie
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Oby tego 5 seta skończyli jakoś normalnie, a nie po 40 gemach czy więcej, bo czekam na Rafę już od ponad godziny, zrobiłem wszystko specjalnie wcześniej, przygotowany a tu trzeba te 2 wieże oglądać
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
polecam śledzić eurobasket u20 dywizja B, dziś zaczęli grac, i jak na razie strasznie underowo, buk daje linie 135-142 na mecze a oni ledwo 120 daja radę rzucić, to więcej juz baby rzucały ostatnio
 
C 334

copper

Użytkownik
Tu powinien być wyjatek i tie-break albo rzut monetą\w/, przecież do finału wejdą zwłoki jak tak dalej pójdzie.:worry::worry:
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Moga grac w nieskonczonosc, ale Anderson pokonal w podobnej sytuacji Fedexa, przelamal w 4 Johna i to on jest pewniejszy. Podbijam typ na Andersona
A co do drugiego meczu to z cala miloscia do Djoko, ale Nadal to bierze. Jak pisalem przy Delpo - on nie wypusci tego turnieju, doskonale wie, ze wygra ten mecz to wygra finał, a jego szanse po tym jak roger odpadl wzrosly o milion%. Djoko mimo, ze jest na sciezce odkupienia i powrocie na szczyt nie pokona tak zmotywowanego Nadala
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Tu powinien być wyjatek i tie-break albo rzut monetą\w/, przecież do finału wejdą zwłoki jak tak dalej pójdzie.:worry::worry:
Oby Anderson to wygrał, wtedy coś powalczy w finale, a tak Isner już wygląda jak zwłoki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom