>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Isner 3:1 @ 2.75
Anderson pokazal jaki jest mocny majac seta w kieszeni. Isner juz wiecej nie da szans amatorowi ;)

Isner 7:5 @11
Za drobne dodatkowo.
 
adik1992 491,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
IGA ŚWIĄTEK w finale juniorskiego Wimbledonu, brawo!!
brawa wiadomo, ale z drugiej strony nie ma się czym podniecać, Iga ma 17 lat czyli praktycznie jedna z najstarszych zgłoszonych do turnieju, dodatkowo obsada tez nie powala, bo poza 3-4 zawodniczkami to reszta poziom amatorski, zawodniczki które dopiero wchodzą do tenisa. Ale niech wygra turniej bo zawsze to zostaje jako osiągnięcie, mimo że to tylko turniej juniorski
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
6.
Spotkanie: Azam FC - Simba Sports Club
Typ: Azam over 1.5 gola (0:0 3min)
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365

7.
Spotkanie: Azam FC - Simba Sports Club
Typ: Btts/yes (0:0 3min)
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365

Booom!!!
 
C 334

copper

Użytkownik
brawa wiadomo, ale z drugiej strony nie ma się czym podniecać, Iga ma 17 lat czyli praktycznie jedna z najstarszych zgłoszonych do turnieju, dodatkowo obsada tez nie powala, bo poza 3-4 zawodniczkami to reszta poziom amatorski, zawodniczki które dopiero wchodzą do tenisa. Ale niech wygra turniej bo zawsze to zostaje jako osiągnięcie, mimo że to tylko turniej juniorski
Wczoraj jakby grała z Kerber w półfinale zamiast Ostapenko to myślę,że większe problemy by miała Angie z awansem do finału. Ta Świątek ma potencjał.Sam w nią średnio wierzyłem ale jak pooglądałem jej kilka spotkań to widzę,że jest moc.Ma dziewczyna w zasadzie wszystko, jeszcze żeby dodać magiczną rączkę Radwańskiej w akcjach sytuacyjnych to byłby brylant.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom