>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
alpha 758

alpha

Użytkownik
Wu 2 set handi -1.5 [email protected] fortuna
Safranek już wczoraj grał niezłą patolę z gościem z 9 setki rankingu. Dziś podobnie, męczarnie przy swoim serwisie, wali metrowe auty.
Poniżej 9.5 g @2.20 też według mnie do gry.
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Pewnie to żaden problem, wiec mógłbyś screen kuponu wrzucić ?
Z gory dziękuję ????
Przemyslalem, obejrzalem wszystkie mecze obu panow w tym turnieju i widze wieksze szanse na powodzenie niz buki.
Fedex kontra Anderson. Licze na mega sensacje mimo iz szanuje Fedexa, to Anderson ostatnio imponuje forma. Jesli nie tym razem to kiedy. Utrzymywanie serwisu bedzie kluczowe dla niego. Fedex moze w koncu nie wytrzymać tempa.
Pogram za symbolicznego tysiaczka na Andersona, czuje tutaj mega niespodzianke po pieknej grze Andersona.
Anderson 10.0 fortuna bez podatku
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Droguett/Lamell +14.5 z plażówki u19 ✅
Dostali mocno w pierwszym meczu, ale grali z Argentynczykami, którzy są tu kandydatami do medalu. Teraz Chinole, których grałem w nocy. Nie dali szans Egipcjanom (sety do 11 i 12) ale teraz poziom rywala lepszy i może być wyrównany mecz.

Nawet mecz wygrali :eek:
 
C 334

copper

Użytkownik
Ja to myślę czy nie pograć Del Po pierwszego seta bo pewnie rzuci wszystkie siły na niego.Prawdopodobna opcja,ze wygra pierwszego a przegra mecz tylko mam zasadę,że przeciwko Nadalowi nie gram ale i do Del Po mam ogromny szacunek chyba jak każdy.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Droguett/Lamell +14.5 z plażówki u19
Dostali mocno w pierwszym meczu, ale grali z Argentynczykami, którzy są tu kandydatami do medalu. Teraz Chinole, których grałem w nocy. Nie dali szans Egipcjanom (sety do 11 i 12) ale teraz poziom rywala lepszy i może być wyrównany mecz.
chciałem zagrać, ale mogę za 6 euro....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom