>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
furman19 928

furman19

Użytkownik
Francja v Dania
Widać gołym okiem, że nie chcą sobie krzywdy robić.
0:0
✅✅✅
To co odwalili przez ostatnie 30minut to po proste zenada, udawać też trzeba umieć. Nie rozumiem tylko osób, które grały na Francje, przecież nawet zwyczajni niedzielni kibicie zauważyli jak to kabaret.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Żenada, już w drugim secie to wyglądało jakby nie chciała wygrać tego, a to co zrobiła przy 6*-5 i w tb majstersztyk. Isia leci w next rundzie choćby trafiła na zawodniczkę bez ręki
Przecież gra juz z taką zawodniczką... prawie 20df... serio ;d
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
26.06.2018
Dania - Francja X @2.69
stawka: 1j
bukmacher: Bet-at-home

-------------------------------------------------
26.06.2018
Australia - Peru 1 DNB @2.12
stawka: 1j
bukmacher: Bet-at-home

P.S. Typy w meczach Chorwacji i Argentyny ok godz. 19 jutro.
Islandia nie ma argumentów na Chorwatów, Chorwacja się nie położy. Czekam na składy, ale chyba będę grał w kierunku Szachownicy
Plus ✅✅✅. Niepotrzebnie kangurow dodalem na koncwu.
 
piotrex007 96,6K

piotrex007

Użytkownik
⛔ ⛔
Australia zawiodła, ale ten under nie grałem bez powodu. Przed meczem wszedłem na fantasy tvp i patrzyłem z ciekawości na mój skład, zobaczyłem że Eriksen został oceniony, a w szczegółach były punkty za remis i czyste konto. Oczywiście uznałem to za pomyłkę ale spróbowałem :movember::movember:
dobrze że za dużo nie grałem tej Australii to chociaż jakiś mały plusik, ale ta pomyłka tvp to chyba wyczuli wynik
No to dobrze, że tak się skończyło, ale to nie pomyłka, ani ustawka w fantasy, tylko zawsze tak jest, że jak masz zawodnika w fantasy i jest podany skład, to jeśli gra w pierwszej jedenastce zawsze zalicza nawet przed meczem czyste konto i ewentualnie w trakcie meczu są zmiany punktacji zawodnika ;)
 
xbrajanx 34,5K

xbrajanx

Użytkownik
No to dobrze, że tak się skończyło, ale to nie pomyłka, ani ustawka w fantasy, tylko zawsze tak jest, że jak masz zawodnika w fantasy i jest podany skład, to jeśli gra w pierwszej jedenastce zawsze zalicza nawet przed meczem czyste konto i ewentualnie w trakcie meczu są zmiany punktacji zawodnika ;)
dzięki a to nie wiedziałem , oczywiście ustawki nie brałem po uwagę ale dziwna sytuacja, ale jak widać jest wyjaśnienie, tak czy siak przydało się bo zagrałem ????
 
piotrex007 96,6K

piotrex007

Użytkownik
dzięki a to nie wiedziałem , oczywiście ustawki nie brałem po uwagę ale dziwna sytuacja, ale jak widać jest wyjaśnienie, tak czy siak przydało się bo zagrałem ????
Kwestia taka, że te punktacje są aktualizowane na żywo - Jak masz Suareza i strzeli bramkę, to po paru minutach w fantasy już masz więcej punktów przy jego nazwisku. Analogicznie właśnie np. Z obrońcą, czy pomocnikiem - jak drużyna straci bramkę, to kasują się punkty za czyste konto ;)
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Virtus Pro - Vexed
VP @1.28
VP -5.5 @1.85
Wiem, że to pozornie wygląda jak samobójstwo, ale przekonały mnie do tego 2 rzeczy. Pierwsza to mapa - Nuke. Tak naprawdę mimo wszystko jedna z lepszych mapek VP a co najważniejsze skład Vexed NIGDY jej nie grał, pewnie coś tam mają pograne, trenują ją sobie ale istotne jest to że NIGDY jej nie rozgrywali z przeciwnikiem w jakichś grach o stawkę, co też ważne, nie dlatego że przeciwnicy zawsze te mapkę banują. A drugi aspekt to morelz za snaxa, wydawać by się mogło że rozbicie drużyny to minus, ale morelz z AGO ostatnio kocur forma a na tym poziomie AIM spokojnie powinien wystarczyć do pyknięcia Vexed.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom