Argentyna musi wygrać minimum 2 bramkami żeby tak na 95% zapewnić sobie awans.
Bo jeśli Islandia jednak wygra z Chorwacją, to Argentyna musi wygrać o jedną bramkę wyżej z Nigerią.
Wygrana Islandii nie jest tak nierealna, jakby się zapewne niektórym wydawało...(kurs ~ 3,5)
Chorwacja grala baraze I dzis wezma rewanz. Zadne rezerwy nie wyjda bo chodzi o rytm meczowy i balkance nie odpuszcza a jaka przewage Maja w srodku pola kazdy wie. Dla mnie po takim kursie az grzech nie zagrac
Ja tez widzę remis w meczu Danii. Dania wyglada bardzo średnio, mimo ze Francja wyglądała duzo lepiej w drugim spotkaniu, to remis w dzisiejszym spotkaniu nikogo nie skrzywdzi. Australia niby ma szanse na awans ale muszą liczyć na Francję i samych siebie. Peru rozgrywa fajne zawody. Bts do gry, moze Over 2.5 i bts
Jeszcze myślę...
Gdyby Chorwacja podeszła z całkowitym zaangażowaniem do meczu to po takim kursie byłaby super okazja ale nie lubię się zastanawiać nad zaangażowaniem i motywacją danej drużyny. To samo Francja z bezpłciowymi Duńczykami. Jedynie Argentyna powinna gryźć trawę ale oni w marnej formie.
znowu jakaś awaria, teraz strona niby działa ale dalej błąd przy logowaniu. Ja tego nie kumam, niby poważna firma a non stop problemy, przy wypłatach z bankomatu często odejmuje saldo a nie daje kasy.