>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Kiedy wy wbijecie sobie do glowy, ze jestesmy sredniakiem europejskim ???? Ten sam poziom co RUmunia czy inna Grecja, POLACY NIC SIE NIE STALO?? HEHEHEHE ???? ???? od ilu to juz lat ;)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Jedyna nadzieja dla Nas to taka, że Kolumbia uzna że już nie muszą nic robić tylko się bronić, i jednocześnie nie będzie z ich strony groźnych kontr...:facepalm:
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
To co, Góralski kartka @3.60 bet563
Żółtko powinno być za ten stempel na nodze. Ale widać, że już na wkurwieniu jest, w samej końcówce 3 wślizgi zrobił. Kolumbijczycy lubią dodać od siebie, mam nadzieje że wędki nie dostanie od Nawałki w połowie i dogra do końca.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Zastanawiam się, czy w tej reprezentacji skończy się kiedyś ten mit &quot; świętej krowy &quot; tzn Lewandowskiego.
Ile on w tej połowie strat zaliczył? Nawet jednego słowa krytyki na jego temat nie usłuszeliśmy...
Jak ja napisałem parę dni temu w dziale wokół białoczerwonych, że posadziłbym na ławce Lewego to usłyszałem, że jestem pijany itd.
Właśnie o to chodzi...Lewandowski drugi mecz już nic kompletnie nie pokazuje. NIC !
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Żółtko powinno być za ten stempel na nodze. Ale widać, że już na wkurwieniu jest, w samej końcówce 3 wślizgi zrobił. Kolumbijczycy lubią dodać od siebie, mam nadzieje że wędki nie dostanie od Nawałki w połowie i dogra do końca.
Dokładnie, oby Nawałka go nie zdjął, bo on prosi się o kartkę.
 
eskimos 39

eskimos

Użytkownik
Jak ja napisałem parę dni temu w dziale wokół białoczerwonych, że posadziłbym na ławce Lewego to usłyszałem, że jestem pijany itd.
Właśnie o to chodzi...Lewandowski drugi mecz już nic kompletnie nie pokazuje. NIC !
Na tych mistrzostwach oddał tylko jeden celny strzał (z wolnego z Senegalem) a jak strzelił najwięcej bramek w eliminacjach to już w tv i prasie mokro mieli.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Właśnie o to chodzi...Lewandowski drugi mecz już nic kompletnie nie pokazuje. NIC !
No ale co ma pokazać jeśli Polska prawie wcale nie atakuje, te nieliczne ataki to tylko tak proforma, a Lewy jest...praktycznie pozbawiony jakiegoś sensownego wsparcia...
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Jak ja napisałem parę dni temu w dziale wokół białoczerwonych, że posadziłbym na ławce Lewego to usłyszałem, że jestem pijany itd.
Właśnie o to chodzi...Lewandowski drugi mecz już nic kompletnie nie pokazuje. NIC !
Szwecja zaczęła grac lepiej bez Ibrahimovica...
Argentyna gra na Messiego a ten nic nie gra...Zachowując odpowiednie proporcje tak samo to wygląda u nas.
Drużyna Gra na Lewandowskiego a ten...pół sensownej akcji w pierwszych 45 minutach nie zrobił
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom