Chcesz zobaczyć FAME 29 za darmo? Stań do walki o kod PPV i ciesz się galą u siebie w domu FAME 29 - zawalcz o Pay Per View od Superbet!
Nie masz konta w Superbet? Nic straconego założysz je w kilka minut
TUTAJ!
Z okazji zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Mediolanie oraz Cortina d’Ampezzo 2026 zapraszamy ponownie do drużynowej rywalizacji. Trzyosobowe drużyny odpowiadają na pytania i zdobywają punkty wspólnie. Zimowa rywalizacja z Betclic na ZIO 2026. W puli 1000 PLN od Betclic!
Uwaga! Aby wziąć udział trzeba się zapisać do konkursu
Nie masz konta w Betclic? Nic straconego założysz je w kilka minut
TUTAJ!
8.
Spotkanie: Oerebro - Elfsborg Typ: Elfsborg over 1.5 gola ( 0:0 16min) Kurs: 2.75 Bukmacher: Bet365
Warto próbować.
Nie zdążyłem wstawić tutaj Djurgaren over 1.5 gola bo warto...
Pilka Nozna
Molde FK vs Valerenga IF 1 @1.70
Newell's Old Boys vs Central Cordoba De Rosario 1 @1.44
Siatkowka Francja vs Rosja 1st Set Handicap Rosja+2.5 @1.44
AKO 3.55
Pany i co z tą siatką - Francja czy Ruskie? Bo w dziale 50/50 i mini awanturka. Kursy się już odwróciły i Francja jest lekkim dogiem.
/edit: I znowu przeskok, Ruskie wyższy kurs ????
4 mapa Big @2.45
Zaimponowali mi wczoraj bardzo z Faze na inferno. Pełna dominacja. Myśle ze warto, navi jak juz mówiłem inferno wczoraj z Astralis wygrali bo Duńczycy grali jak na mixie
Runda 1 big @2.1
Runda 16 big @2.1
Na 6 pistoletowek do tej pory ugrali przynajmniej 4 (dwóch nie pamietam). Wbijam tez tutaj. Jak jedna siądzie to juz ok bedzie
4 mapa Big @2.45
Zaimponowali mi wczoraj bardzo z Faze na inferno. Pełna dominacja. Myśle ze warto, navi jak juz mówiłem inferno wczoraj z Astralis wygrali bo Duńczycy grali jak na mixie
I do tego Zeus im mapę wykerował z 31 fragami, a nie oszukujmy się - jak on tyle fragow wykręca i musi grę wyciągać to gołym okiem widać, że mapa im niezbyt wczoraj szła. Też to gram :fistbump: