>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
A kim oni są Kluczborkiem czy Puszczą Niepołomice by wygrana z Elblągiem miała poprawić nastroje?
sa Zaglebiem, Zaglebiem Lubin, klubem ktorego powinno cieszyc kazde zwyciestwo z kim by nie grali ???? no offence, pozdro
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobry wieczorek
Coś z Ekwadorskiej zapodam i ide spać ,bo rano wcześniej trza wstawać
America de Quito - Manta FC 1 1.80
America de Quito - Manta FC over 1,5 1.35
Mushuc Runa - LDU Loja over 1.5 1.38
Wszystkie meczyki o 23 czyli za 50 min startujemy
Powodzenia Wszystkim z Wygranymi i miłego wieczorku jak kto siedzi na nocckę :]????
America 4-0 wygrana ✅
america 4-0 over 1,5 ✅
Runa over 1,5 1-0 ⛔
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
O, widzę, że Unibet wprowadził ecopayz. Ciekawe czy będzie podobnie jak ze skrillem, czyli w ramach &quot;polityki wewnętrznej firmy&quot; zabieramy Ci możliwość wpłat/wypłat poprzez skrill hehe

Oho, pochwaliłem 1xbeta, że nie rości sobie praw do tego maja, który zarobiłem na ich błędzie w nocy, ale marże na plażówkę mi zabili na amen, kursy 1.92 do 1.40 na 1/2 ahhaah ????
 
D 40

dynioglowy

Użytkownik
O, widzę, że Unibet wprowadził ecopayz. Ciekawe czy będzie podobnie jak ze skrillem, czyli w ramach &quot;polityki wewnętrznej firmy&quot; zabieramy Ci możliwość wpłat/wypłat poprzez skrill hehe

Oho, pochwaliłem 1xbeta, że nie rości sobie praw do tego maja, który zarobiłem na ich błędzie w nocy, ale marże na plażówkę mi zabili na amen, kursy 1.92 do 1.40 na 1/2 ahhaah ????
O czym mowa dokładnie?. Pograłeś jakiegoś surebeta?.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Właśnie przez przypadek zauważyłem, że ten największy litewski bukmacher tonybet został założony przez Tony&#39;ego G. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 320

azael

Użytkownik
Nowy kuponik w temacie, oby dziś było lepiej niz wczoraj.
Jak będziesz grał kuponiki to nigdy nie będzie dobrze. Bo raz na 10 lat wygrasz 20k jak niedawno, a poźniej te 20k w rok przewalisz
Czarnogóra U20 2.25 siata za godzinę. Sportowo BiH nie mają szans jedyne co przemawia za nimi to fakt że są organizatorami turnieju.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak będziesz grał kuponiki to nigdy nie będzie dobrze. Bo raz na 10 lat wygrasz 20k jak niedawno, a poźniej te 20k w rok przewalisz
Czarnogóra U20 2.25 siata za godzinę. Sportowo BiH nie mają szans jedyne co przemawia za nimi to fakt że są organizatorami turnieju.
zajrzyj do tematu to się przekonasz ;)
 
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
Azael ma racje, akurat 2 trafione AKO ~20 z rzedu nic tego nie zmienia, tutaj klania sie czysta matematyka, AKO20 statystycznie trafiasz raz na 20 razy, czyli rownie dobbrze moze przyjsc seria 20-30-40-60 nietrafionych tasm z rzedu i to bedzie calkiem normalne, chyba ze sie z tym liczysz i masz jakies bardzo gruby bankroll. mniej wiecej to wyglada tak jakbys gral w ruletke i typowal 2 liczby z 36, wiadomo, ze w koncu kiedys je trafisz, ale zla passa moze trwac naprawde bardzo dlugo =)
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Kuchta - Moneta, Woźniak, Guldan, Matras, Slisz, Matuszczyk, Siemaszko, Starzyński, Pakulski, Mares.
Zagłębie ht @2,10
⛔
Nie wiem jak kibice Zagłębia się na to zaopatrują, ale to jest jakiś skandal że dostają od Elbląga do przerwy.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Każdy gra jak lubi btw.
Inna sprawa, że na bazie własnego doświadczenia z ostatnich 10 lat mogę powiedzieć, że do grania singli trzeba dorosnąć ????
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Zagłębie - Olimpia 0:1 Drugą połowę rozpoczynamy od czterech zmian. Kacper Chodyna zastąpił na boisku Łukasza Montetę, Patryk Mucha - Bartosza Slisza. Olaf Nowak - Artura Siemaszkę, a Piotr Leciejewski - Mateusza Kuchtę.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Azael ma racje, akurat 2 trafione AKO ~20 z rzedu nic tego nie zmienia, tutaj klania sie czysta matematyka, AKO20 statystycznie trafiasz raz na 20 razy, czyli rownie dobbrze moze przyjsc seria 20-30-40-60 nietrafionych tasm z rzedu i to bedzie calkiem normalne, chyba ze sie z tym liczysz i masz jakies bardzo gruby bankroll. mniej wiecej to wyglada tak jakbys gral w ruletke i typowal 2 liczby z 36, wiadomo, ze w koncu kiedys je trafisz, ale zla passa moze trwac naprawde bardzo dlugo =)
równie dobrze możesz grać single po kursie 1,2-1,5 i tez miec serię 20 przegranych z rzędu. Jeżeli na koniec miesiąca jest plus to nie ważne jakim systemem się gra, ważne by się było do przodu. Gram tak od 3 lat, oczywiście czasem zagram dubel czy singla mocniej. Ale jeszcze nie skończyłem miesiąca na minusie czasem lekki plus tzn. 3-4 stówki ale ogólnie jest ok i tego sie trzymam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom