>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Ja dziś na Ebdena postawiłem, ale co koleś odwalał to masakra.. Wyglądało jakby mu w ogóle nie zależało, a najbardziej widać było to po serwisie.. Pierwszy zepsuty to można było w ciemno stawiać, że będzie podwójny
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
A co grałeś Ebdena? Postawiłem na Simona ale końcówka 4 seta to jaja byly. Myślę że do stsu poszedl i dzwonili do Juroszka czy może zagrać grubej za 10k golda
Nie grałem Ebdena, dziś tylko Edmunda po @4.50 atakuje, ale panowie bądźmy poważni. Jak ktoś gra 20 zdarzeń dziennie, i jak coś nie idzie i wylewa żale, lub jak typ serwuje po set i się łamie, to musi być wałek? Później o tenisie latają ploty, że tak 99% meczów ustawionych, a wiadomo, że tak nie jest, nie było i nie będzie. Można było się z tego pośmiać, ale teraz to po prostu :facepalm:
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Dokładnie, ja zagracie 20 zdarzeń w piłce to też będą dziwne mecze. Kasatkina ogarnęła pierwszego seta chyba z 5:2 ale oczywiście to już nie był handel tylko wytrawny typ bo siadło ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Mecz Anglii komentuje Pan wikipedia, czyli Maciej Iwański, no i Pan ,, właśnie, tego, yyy, no dokładnie &quot; czyli Maciej Żurawski, nadrabiający słaby intelekt i problemy w konstruktywnej budowie zdania przerywnikami. Właśnie dojrzałem, że TVP znając siłę tego żenującego i sztucznego duetu, uruchomiło na sport.tvp.pl stream bez komentarza ???? Za co im jestem bardzo wdzięczny ???? Polecam każdemu, kto nie lubi sztucznej gadki na siłę, bez żadnego polotu i talentu ;)
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dokładnie, ja zagracie 20 zdarzeń w piłce to też będą dziwne mecze. Kasatkina ogarnęła pierwszego seta chyba z 5:2 ale oczywiście to już nie był handel tylko wytrawny typ bo siadło ????
Na takie żale to powinni przerabiać takie zdjęcia jak kiedyś mój ziomek - wynik w lewym górnym rogu i Kyrgios, który stoi z rakietą w punkcie Fortuny w kolejce i czeka, żeby swój mecz obstawić ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ubon vs Muangthong Tajlandia pilka typ: over 1,5 kurs: 2,35 (Etoto) albo Muangthong wygra po kursie 2,05, goście przed chwilą nie strzelili karnego mam nadzieję, że ich to podrażni.
I dupa 0:0 ⛔ ⛔
Ode mnie na mundial...chociaż miałem nie typować tego czegoś, ale Etoto mnie zachęciło. Dzisiaj mam nadzieje bez niespodzianek: Anglia i Chorwacja wygrają swoje mecze (regulaminowy czas gry) kurs: 4,85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom