>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Delpo jest najlepszy. Ciekawe jakie kursy wystawią w ewentualnym spotkaniu z Rafą, lub może Fogg znowu na szybkiej go pojedzie, robi się już bardzo ciekawie.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Ten niedowład mózgowy nawet 15 na serwisie potęgi tenisa SIMONA zrobić nie potrafi.
Hahaha, zrobił 30 i nie połamał i tak No przecież klasyk. Z 30-0 nie wyjść nawet na jednego BP.
 
adam68-a1 43

adam68-a1

Użytkownik
Ruska odłamuje, żeby oddać.. jest taka zależność, że gdy kobita odłamuje i serwuje na wyrównanie to oddaje swoje podanie ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ubon vs Muangthong Tajlandia pilka typ: over 1,5 kurs: 2,35 (Etoto) albo Muangthong wygra po kursie 2,05, goście przed chwilą nie strzelili karnego mam nadzieję, że ich to podrażni.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
1mapa Navi @3
A spróbuje. Przeciwko Astralis w prawdzie sie teraz nie stawia, ale zaryzykuje, podobali mi sie Ukraińcy na tej mapie.
 
K 0

kropson1988

Gość
Francja mocarna w siatkę . Chyba szybciutkie 3:0 i tak też gram @ 2 w 1xbet. A później brazole ten sam wynik robią z ruskimi .
Jednak USA pokazali charakter w trzecim⛔ no to ciekawe jak teraz ale sądzę , że Francja powinna wziasc znowu z jakimś pogromem tego seta . Ale to tylko moje domysły .
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Jak mieli chwile przerwy, to szybko poleciał do Fortuny i dorobił do najniższej krajowej.
E: Brawo Simon, w następnym meczu deklasacja ;)
A co grałeś Ebdena? Postawiłem na Simona ale końcówka 4 seta to jaja byly. Myślę że do stsu poszedl i dzwonili do Juroszka czy może zagrać grubej za 10k golda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom